Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Átutalt összeg nem jelenik...

Átutalt összeg nem jelenik meg az egyenlegemen?

Figyelt kérdés

Tegnap utaltak nekem pénzt (OTP, bankon belül), meg is érkezett, de most nézem, hogy az egyenlegemen nem jelent meg. Belépve a netbankba látom, hogy külön van kezelve, megjelent egy "WebKÁRTYA számla" és ide van rakva. Más számlaszámhoz van rendelve és egy külön (virtuális) kártya tartozik hozzá.


Feltételezem, hogy ez önmagában nem probléma, szoktam neten is vásárolni, szóval fel tudom használni, illetve nyilván át is tudom pakolni a valódi számlámra (van ugye "Számláim közti utalás" funkció) viszont a kérdésem az lenne, hogy miért így érkezett meg és nem a valódi számlámra? Korábban ilyen nem volt, ha utaltak, pedig relatív sűrűn előfordul. Illetve ha átutalom, akkor ez a számla meg is szűnik? Vagy most így random kreált nekem egy új számlát kérés nélkül és még fizethetem majd erre is a havidíjat, miközben nem is igényeltem? Hogy működik ez és miért?


febr. 6. 05:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért oda jött, mert a webkártyához tartozó számlaszámra utaltak, nem pedig a fő számlaszámodra. Át tudod utalni a fő számlára, azzal nem szűnik meg a webkártyás számlád. Nem random kreált neked számlát, hanem az a számlacsomagod része, amit akkor hoztak létre, amikor megkötötted a szerződést.
febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#2 Valóban annak a számát adtam meg. Nem tudom hogy sikerült, eddig a létezéséről sem tudtam. Viszont a számlám 10+ éves, szerintem akkor még tán nem is volt ilyen webkártyás cucc. Az akkor kapott papírokon egészen biztosan nem szerepel semmi ilyesmi.


Na mindegy, így már világosabb a kép. Köszönöm!

febr. 6. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom NET számlacsomagod van, amihez alapból jár a webkártya, max eddig nem használtad, de ott volt mindig is.
febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
És szerinted ez itt úgy néz ki, mint a bankod ügyfélszolgálata...?
febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Ezt a maszlagot, hogy "ez nem az OTP ügyfélszolgálat" még hányszor fogod ide beírni, te nagyokos?
febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#5: Ahányszor csak kell, hogy megpukkadj tőle.
febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fog sikerülni, én a magadfajta hülyéken csak nevetek, még akkor is, amikor gyalázkodó privátokat küldesz, ugyanis mindez számomra csak azt bizonyítja, hogy te barátom nem éppen másztál magasra az intelligencia fáján. :D
febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!