Ugye nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés
Hitelkártya igényelt hitelkeretét le akartam csökkenteni 400 ezerről 300-ra hogy a minimum összeg kevesebb legyen. Eddig minden ügyintéző már a beszélgetés közben beállította, de túlléptem és visszaugrott 400 ezerre. Nagyon béna volt az ügyintéző,azt mondta ezt nem lehet most megcsinálni, majd visszahívnak. Hiába mondtam neki hogy nem az engedélyezettet akarom levinni, hanem az igényeltet. Mondtam neki hogy hagyjuk, tárgytalan. Ugye nem kell félnem hogy véletlen elront valamit, megkárosít stb
jan. 15. 20:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy eddig mindig kamatmentes voltam tehát próbálok annyit költeni amit vissza tudok fizetni
jan. 16. 19:16
 12/12 anonim ***** válasza:

Jol csinalod! :)


Ebben az esetben azt javaslom, hogy fizesd vissza a tartozasod, ahogy szoktad, majd amikor a fordulonapon latod a nullas egyenleget, akkor hivd fel az ugyfelszolgatot (ne menj be) es oket kerd meg a limit valtoztatasara.


Persze, ha addig nem tortenik meg a valtozas magatol. Bar ha nem erositette meg az ugyintezo a fiokban, hogy be lett regisztralva a kerelem, akkor valoszinuleg nem lett.

jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!