Ugye nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés
Hitelkártya igényelt hitelkeretét le akartam csökkenteni 400 ezerről 300-ra hogy a minimum összeg kevesebb legyen. Eddig minden ügyintéző már a beszélgetés közben beállította, de túlléptem és visszaugrott 400 ezerre. Nagyon béna volt az ügyintéző,azt mondta ezt nem lehet most megcsinálni, majd visszahívnak. Hiába mondtam neki hogy nem az engedélyezettet akarom levinni, hanem az igényeltet. Mondtam neki hogy hagyjuk, tárgytalan. Ugye nem kell félnem hogy véletlen elront valamit, megkárosít stb
jan. 15. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Milyen baj lehetne?
jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
A minimum összeg nem a hitelkerettől függ, hanem a fordulónapon fennálló tartozástól.
jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg ugy tudod lejjebb vinni, hogy visszafizeted a hiteled
jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ezért nem jó megfelelő tájékoztatás nélkül bankkártyát adni az emberek kezébe. Persze mindenki magától is tájékozódhatna, ha már használ valamit, hogy egyáltalán mi az, de ez manapság luxus.
jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De jopofa!

Engedjen el neki a bank 100 000 ft-oy!

lol

jan. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ugye ugye!
jan. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4százezret befizeted, és töröld a számlát , kártyát.
jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fontos infot hagytal ki: mennyi most a tartozasod a hitelkartyan?
jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kb 180 ezer
jan. 16. 18:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos akadhatnak problemak, ha nem 0 tartozasod van.

A kamatszamitasban is lepnek fel nehezsegek, igy ezeket a valtoztatasokat csak fordulonappal lehet legtobbszor vegbevinni. Nem ismerem melyik banki rendszerrel dolgoznak, de lehet pont olyannal, ami nem tudja azt, amit kertel.


Az ASZF-ben benne kell lennie, hogy milyen feltetelekkel lehet limitet modositani. Az mit mond?

jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!