Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1.5millio forintot hol tudok...

1.5millio forintot hol tudok egyben atvaltani euroba?

Figyelt kérdés

4000eurora lenne szuksegem kp-ban.

Forint is kp-ban van.


2023. dec. 28. 10:17
1 2
 11/15 PMC Wagner ***** válasza:
#9 majd írországban nyit egyet és kész. Amúgy is sokkal kedvezőbb ott a számlavezetés mint itt, messze nem vonnak le annyi hülyeségért mint itt
2023. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja, és 4000 Euró esetén a deviza/valuta váltási különbség miatt bukik 70-80 Eurót.
2023. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pénzváltók rögtön átváltják vagy IBUSZ(nálunk elég jó az árfolyama)
2023. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én simán valutaváltóban szoktam eurót forintra. Nekem az volt, hogy a külföldi bankszámláról ingyen vehettem fel az eurót, az utalás és az itthoni készpénzfelvétel pénzbe került volna, plusz mindenféle konverziós díj meg ilyenek amikkel a bankok próbálnak keresni a népen. Fontos viszont, hogy kérj egyedi árfolyamot nagyobb összegnél. Ha nem tetszik amit ajánlanak ne fogadd el az első helyen. Nekem devizaárfolyam környékén váltották a nagyobb összegeket, sőt néha még annál is jobban. A plázás-bevásárlóközpontos pénzváltóhálózatok szerintem felejtősek ebből a szempontból. Érdemesebb a kisebb magán-pénzváltókat keresni.
2023. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bármelyik pénzváltóban. Ha van correct change, akkor oda menj.
2023. dec. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!