Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a Paypal számlára utalnak...

Ha a Paypal számlára utalnak pénzt külföldről pénzt dollárba hogy tudom ft-be átváltani?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 18:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve a bankártyámmal össze tudom kapcsolni a paypalt vagy külön kártyát kell hozzá csináltatnom?
2023. júl. 14. 18:33
 2/6 anonim ***** válasza:

A PayPal és a PayPalhoz kapcsolt magyar bank elintézi ezt a kérdést, jellemzően sokkal rosszabb váltási összeggel, mint amit egy valutaszámlára utaláskor tudnál elérni.

A PayPalnak van saját bankkártyája, igényeld meg.

2023. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha tegyük fel van egy K&h-s bankszámlám és ahoz van kártyám akkor ha össze kapcsolom a paypallal akkor a K&h-bankszámlámra megy az összeg és akkor a bank automatikusan átváltja az összeget?
2023. júl. 15. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem legalabbis az OTP atvaltotta - persze katasztrofalis valtassal, es extra hosszu idovel.

En kertem PayPal kartyat, es ahol elfogadjak, azzal fizetek pl. interneten stb.

2023. júl. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2023. júl. 16. 08:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy tudom a paypal kártyát meg igényelni?
2023. júl. 31. 21:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!