Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi esélye van annak, hogy...

Mennyi esélye van annak, hogy ez egy átverés? 💵

Figyelt kérdés

Rám írt nem rég egy csaj, hogy pénzt akar kérni valami átutaláshoz. Csak ismerős nem szoktam vele nagyon beszélgetni. Nem vagyok otthon a bankügyekben. Itt a beszélgetés részlete.


[15:30:34 CET] Amúgy elfelejtettem mondani nagy bajban vagyok mivel kellene pénz és nem tudok kérni senkitől. Anyu tegnap adott annyi pénzt vegyek magamnak fél kg kenyeret és szalámit.

[15:32:06 CET] 70 ezer Ft kellene mivel hitelt amit fel akarok venni az átutalási díjat kell kifizetnem. A nagybátyám kint van külföldön Ő találta ezt a bankot.

[15:32:28 CET] Nem tudom kitől kérjek, mivel senki nem segít!

[15:32:56 CET] Vagy nem tud vagy nem akar.

[15:33:21 CET] Pedig mondtam amint megkapom a pénzt azonnal visszautalom neki.

[15:33:49 CET] 1 órán belül kapom meg a pénz miután elküldtem az átutalási díjat.

[15:34:53 CET] Teljesen készségbe vagyok esve! A jövőm múlik rajta és azért akarok felvenni hitelt. Stb.

[15:35:59 CET] Erről is akartam beszélni veled, de rájöttem nem teló téma. Net téma sem, de gondoltam ha kérdezted mi van velem akkor őszintén leírom.

[15:50:10 CET] Nem akarok az utcára kerülni! És mivel ha nem veszem fel a hitelt akkor oda fogok!



2023. dec. 10. 09:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
100%
2023. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%
A jelen-jövő hogy random nyelvi modellek ilyenekkel fognak ostromolni minket, feltört fészbúk fiókokról.
2023. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
92%
Akkor szerencsére ez csak 5000-be került, nem többe
2023. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!