Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Interneten belefutottam egy...

Interneten belefutottam egy internetes csalásba. Ki találkozott ilyennel?

Figyelt kérdés

Email-t kaptam a netflixtől hogy be kell fizetnem a tartozást. Utána 6x

levonás történt. A banknál le lett tiltva a kártyám, és a bank is közben törölt 2 tranzakciót. Az ügy élbírálásra és kivizsgálásra megy. Az emailt amit kaptam, azt továbbítottam nekik. Találkoztatok már ilyennel? Mennyi esély van arra hogy ezt a pénzt visszakapom? Nem kis összegről van szó. Mbh banknál vagyok.


2023. dec. 7. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Mutasd a kuldo email cimet. Garantalom hogy latszani fog rajta hogy kamu.
2023. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az elbiralast is a kamu ceg csinalja akinek befizettel :))) Te komolyan 100.000 ft feletti osszeget utaltal at egy szolgaltatasert ami 2.500 ft havonta? Nem volt gyanus? :)) ebbol nagy segreules lesz.
2023. dec. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jött már kamu számla is pl. villany, gáz, víz, forgalmi, telefon vezetékes és mobil is. Van olyan ami hetente 4-5 alkalommal jön, mivel 5 e-mail címem is van, az egyik freemailen "Kamu Név"-ként regisztráltam be arra jön a Tisztelt Kamu Név! Gázszámlája...
2023. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jól eltűnt a kérdező, érdekes :D
2023. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!