Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vásároltam a páromnak ajándéko...

Vásároltam a páromnak ajándékot karácsonyra, a közös bankártyánkról, de nem akarom hogy meglássa mert oda a meglepetés azt meglehet oldani hogy a kártya nála van valahogy megoldani, hogy ne tudjon rola egyenleget lekérni? Ne tudja megnézni?

Figyelt kérdés
2023. dec. 5. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem
2023. dec. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Azonnal megtudja hol vagy amint használod a kártyát. Én is így tartom kordában a feleségem, bár néha így is túlköltekezik, de egyből megy a fejmosás, hogy mit keresett a Pepcoban.
2023. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Vágd ketté a kártyát.
2023. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem. De amúgy is megy a tranzakcióról az üzenet (gondolom neki).


Egyébként ezért (is) baromság a közös számla.

2023. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
A közös számla nem baromság.
2023. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem a saját számládról vetted? Vagy csak közös van?
2023. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

"bankártya" nem létezik.


Amiről te beszélsz, az bankkártya.


@3 A számlaegyenleg nem a bankkártyán van, hanem a mögötte levő bankszámlán. A kártyát le is nyelheted, a számlán ott van minden adat.


S igen, a közös számla baromság. Az persze egy másik story, ha van a közös mellett --- akár titokban --- egy másik, egy privát...


@2 @4 Soha életemben semmilyen tranzakcióról nem kaptam még értesítést. Soha nem értettem azokat, akik ilyesmiért hajlandóak pluszpénzt fizetni. Ez csak lehúzás. Az értesítés jöhetne push üzenetben is ingyen, ám arra nincs lehetőség, csakis fizetős SMS-re. Nem véletlen, hisz ez lehúzás.

2023. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
#5 Akkor kérlek világosíts fel, mi az előnye a közös számlának!
2023. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
#8: Használd kicsit az agyadat, te is rájöhetsz.
2023. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Például az, hogy az asszony gátlástalanul tudná költeni a pénzem? Vagy hogy nem tudnék neki ajándékot venni, mert látná, hogy mit vettem? Kösz, nem.
2023. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!