Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » EMag-ról a rendelésem törölve?

EMag-ról a rendelésem törölve?

Figyelt kérdés
eMag-ról rendeltem egy terméket és törlésre került, a pénzem egy héten belül visszatudják utalni?

2023. nov. 14. 13:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#7: próbáld a chatet, ahogy előttem írták, ott kötelesek azonnal válaszolni valamit. Az utalványt vissza fogod kapni (legalábbis nekem kb 2 éve így volt).
jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 Én olyan terméket sem fogok rendelni, amit az Emag forgalmaz. Most November-Decemberben elásták magukat a szememben. 6 éve rendszeresen vásároltam tőlük. Befejeztem.

Nem lett volna szabad engedni, hogy az Emag és az Edigital egyesüljön, szerintem onnantól csesződött el minden.

jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, köszi az infókat. Nekem a rendelésemmel minden rendben volt, az ügyemet is viszonylag gyorsan sikerült elintézni :)
jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#12: hát igen. Amikor csak tehettem az Edigitaltól rendeltem, mert az emag mindig is gyengébb volt. A sok rossz tapasztalat után már én is inkább kerülöm az emagot.
jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Edigitaltól rendszeresen az üzletbe rendeltem. Ahogy egyesültek, bezárták az üzletet.

Emag meg húzta nyúzta az ügyemet, hogy még nem kaptak választ a háttérosztálytól, érdekes mód, amint megemlítettem a fogyasztóvédelmet, rögtön meg tudták oldani a problémát...

jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Üdv Mindenkinek! Talán még olvassa valaki a kérdést. Nekem is törölték a rendelést, amit kártyával előre fizettem. Meg aznap vissza utalták a pénzt. Ez egy hónapja történt. Ezzel lezártnak tekintettem ezt az ügyet. Viszont ma hozták a csomagot a megrendelt termékkel,valamint levásárolható utalványt és elnézést, hogy későn szállították ki a terméket. Most akkor mi van???
máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mivel ott a bizonyíték, hogy valaki átvette a terméket, aminek visszautalták az árát, így jogosan hajthatják be rajtad az értékét. Viszont nincs kapacitásuk arra, hogy ezt ilyen szinten figyelgessék, szóval ha olyan termék, hogy megéri a sunyit, akkor én a helyedben jómagyar módjára trükköznék: ne szólj nekik, mint ha nem is történt volna semmi. Ha a jövőben megkeresnének, hogy hopp megérkezett hozzád a termék, legfeljebb mondd azt, hogy nem te vetted át, de utánajársz, és ha nagyon kötekednének, fizesd ki az árát. Büntetés nem lehet belőle, szóval én megtartanám.
máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!