Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem vehetek fel semmilye...

Miért nem vehetek fel semmilyen hitelt mert néha kaszinózok?

Figyelt kérdés

Havi netto 600-700 ezer forint a keresetem. Neha unalmamban egy honapban 1x maximum 2x feltoltok 5-10 ezer forintot. Neha ad neha levesz lenyegtelen ugy vagyok vele hogy mas hulyesegekre is elkoltom a penzem.


Szerettem volna aruhitellel elni (egy ps5 es egy uj tv-t akartam venni karacsonyra). Kitudnam fizetni egy osszegben is de akkor nem marad szinte egy fillerem se inkabb fizettem volna reszletekben. Elutasitott 2 bank aruhitellel kapcsolatban.


Bementem a sajat bankomba mondom akkor szeretnek egy hitelkeretet a szamlahoz 1.5 millio forintot. Mindennek megfeleltem nem vagyok negativ khr-en sohasem volt semmilyen tartozasom, munkahelyemen mar 8 honapja dolgozok stb..


Ki adta a vegen neki hogy elutasitasra kerultem. Furcsalta az ugyintezo is hogy miert mikor mindennek megfelelek. Megkerdezte tolem hogy szoktam-e online szerencsejatekozni pl kaszinozni es ha igen akkor a bankkartyamat hasznalom-e hozza? Mondom igen szoktam ritkan. Es mondta hogy akkor barmilyen hitelt felejtsek el mert az miatt utasitanak el engem.


Nem ertem az osszefuggest hogy mi koze van egy online jateknak egy hitel felvetelhez? Ez olyan mintha pl autot akarna vemni valaki es nem adjak el neki mert nincs jogsija.


Szerintetek? Ti hallottatok mar ilyenrol? En teljesen levoltam dobbenve.



2023. nov. 13. 19:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Én is ertés vagyok. A lakáshitelt az unicreditnél vettem fel, és simán átmentem minden bírálaton, pedig havi szintű be-kifizetéseim voltak magyar és külföldi oldalakra is. Bankkivonatok leadva, szóval láthatták. Nem hiszem, hogy a szerencsejáték lenne a gond nálad.
2023. nov. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Revoluton es wison is lehet felvenni hitelt, nem is rossz kamattal
2023. nov. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

En is jatszok szerencsejatekot es egy szemelyi kolcsonomet sem utasitottak el, sot mind a ketszer amikor kertem gond nelkul aktivaltak a hitelkeretet..OTP


Egyebkent talan jobban jarnak szemelyi kolcsonnel es nem hitelkerettel. Elobbi ugyanis olcsobb.

2023. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Az ügyintéző nem tudja, hogy milyen szempontok szerint megy ténylegesen a hitelbírálat. Valószínűleg több másik szabályt is kiütött a költési mintád, a szerencsejáték meg erre tett még rá. Sok nagykockázatú iparág hasonló elemzésével foglalkozom, a kapott válasznál a valóság lehet jelentősen bonyolultabb. A gépi tanulásos adatmodelljeik is kiköphetik, hogy egy hozzád hasonló mintázattal működő potenciális hitelfelvevő a bank számára túlzottan nagy kockázat és jobb üzleti döntés elutasítani. Nincs ebben semmi extra.
2023. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 krwkco ***** válasza:
100%

Ha havi 600 ezret keresel, akkor miért nem hagyod ott az Erste-t, ha szórakoznak veled? Ha havi 400 ezret befizetsz egy összegben, akkor nyithatsz a Raiffeisennél Prémium Gold 2.0 számlát. Minden ingyen van, kivéve a debit kártya költásről az SMS-t. Az ingyent úgy értem, hogy INGYEN. Semmi tranzakciós díj, meg hasonlók.

Három hónap múlva lesz kivonatokkal igazolható tiszta előéleted.

2023. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Haver is igy jart, ha az utolso 6 honapban szerencsejatekoztal akkor lecso
2023. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!