Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitelt szeretnénk...

Babaváró hitelt szeretnénk felvenni. De van már egy jelzáloghitelünk amit 70 ezer ft-al fizetünk. Én most vagyok 7 hetes kismama. A munkahelyemen próba idő alatt lettem terhes. (Valoszinu, hogy felmondják a szerződésem) Folytatom lent?

Figyelt kérdés

A páromnak februárban lesz meg a 3 éves tb jogviszony.

Mekkora a valószínűsége, hogy megkapjuk a hitelt?

(Kiszeretnénk váltani a jelzáloghitelt belőle.)

Februárban már bőven befogom tölteni a 12 hetet. Ha sikerülne akkor ő most bele számitana 1 gyermekként a hitelbe??

350 ezer ft -ot keres a párom



#jelzáloghitel #Babaváro hitel
2023. nov. 10. 15:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
de, ide akartam, csak a kérdező töröltette a 6-os választ, aztán úgy csinált, mintha nem tudna róla :D
2023. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
tehát a 7-es eredetileg a nyolcas volt :)
2023. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11es fuuu ez gáz.
2023. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5-nek: babaváróba csak az új gyerek szamit bele a meglévő nem. Mi eleve úgy vettük fel, hogy biztosra mentünk. Amikor a párom mar elmúlt 12 hetes terhes, akkor vettük fel, és már szüneteltetni is tudtuk, és várhatóan kamatmentes lesz, amikor a baba megszületik.
2023. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14-es, kérlek olvass figyelmesebben, a kérdező még csak 7 hetes terhes, és 12 hetes lesz, amikor meglesz a 3 év TB biztosítotti jogviszonya a férjének, tehát erre írtam, hogy igen, ez a baba is beleszámít, hiszen még csak magzat.

(5-ös)

Kár, hogy lepontoztál, mivel a válaszom helyes már csak azért is, mert többek között az a munkám, hogy babavárókat intézek.

2023. dec. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocs, félreolvastam. Amúgy most a bankok adnak ingyen plusz pénzt is, ha sikeres az igénylés. Ez a 140ezer ft is nagyon jól jött :).
2023. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!