Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitelt szeretnénk...

Babaváró hitelt szeretnénk felvenni. De van már egy jelzáloghitelünk amit 70 ezer ft-al fizetünk. Én most vagyok 7 hetes kismama. A munkahelyemen próba idő alatt lettem terhes. (Valoszinu, hogy felmondják a szerződésem) Folytatom lent?

Figyelt kérdés

A páromnak februárban lesz meg a 3 éves tb jogviszony.

Mekkora a valószínűsége, hogy megkapjuk a hitelt?

(Kiszeretnénk váltani a jelzáloghitelt belőle.)

Februárban már bőven befogom tölteni a 12 hetet. Ha sikerülne akkor ő most bele számitana 1 gyermekként a hitelbe??

350 ezer ft -ot keres a párom



#jelzáloghitel #Babaváro hitel
2023. nov. 10. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk en a helyedben nem jelentenem be a terhessegem a probaido alatt. Csak utana ha vegleges szerzodesed van.
2023. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Muszály volt bejelentetem mert veszélyeztetett vagyok.
2023. nov. 10. 15:24
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

0 és 1 közötti valószínűséggel megadja a bank a hitelt.


A hitelre jogosultsághoz nem feltétel a gyerek vállalása. A kedvezmények igénybevétele érdekében kell a folyósítást követően elfolynia a magzatvíznek. Ha nem születik gyerek a folyósítás UTÁN vagy nem történik 2019 július 1 UTÁN született gyerek örökbe fogadása a folyósítást KÖVETŐEN de öt éven belül, akkor vissza kell fizetni a kamattámogatást valamint a későbbiekben sem jár kamattàmogatás.

2023. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Akkor mennyi a valószínűség?

Bocsi csak nem értem azt a 0 és 1

2023. nov. 10. 16:12
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen, beleszámít a jelenlegi baba is, így már garantáltan kamatmentes lesz a babaváró, viszont célszerű lenne eleve olyan bankot választani, ahol a babaváró megigényelhető jelzáloghitel kiváltásra is, úgy sokkal nagyobb az esély, mintha a lakáshitel mellé igényelnétek és majd Ti utólag kifizetitek belőle a babavárót. A Te jövedelmed próbaidő alatt nem számít és természetesen ha felmondják a szerződésedet, akkor csak a férjed jövedelmével fognak számolni. Írj rám privátban, ha segítséget kérnél. (Ez a munkám.)
2023. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem fogalmam sincs, de miért itt kérdezed? Ha valaki azt mondja, hogy 0% esély, akkor be sem mentek érdeklődni? Vagy ha azt mondják itt, hogy 100%, akkor biztosra veszed és csalódott leszel, ha mégsem sikerül? Szerintem nem változtat semmin, ha itt bárki bármit mond, ezért nem értem a kérdést. A bankot kellene kérdezned.
2023. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is van olyan ismerősöm, akit külön leszóltak a szülei az egyetemi "túlzott" ambíciói meg "nagyravágyása" miatt, meg hogy minek az, sosem volt még ilyen a családban. Ki kelet törni ilyenekből, ha az ember nagyon akarja, bár eléggé nehéz.
2023. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7es te ezt nem ide akartad írni Xd
2023. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem se ide akarta😂
2023. nov. 11. 22:51
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem baj, ez olyan, mint amikor rossz csoportba posztoltam valami gázos dolgot messengeren, mert benyomta a mobilom képernyője a zsebemből. Sajnos nem hittek nekem, hülyének néztek, de ezáltal is sikerült rájönnöm, hogy boldogabb leszek nélkülük, ha még annyit se lehet elmagyarázni, hogy nem oda akartam. XD Amúgy abban a társaságban tanár szakosok voltak mind és egy szexuális témájú mémet dobtam be véletlen. Nem lehetett a szexről beszélni ott, mert ketten aszexuálisnak vallották magukat és rájuk való tekintettel összeveszett velem az egyik tag, hogy mégis hogy képzeltem h ilyen undorító dolgot kiraktam oda. :D megjegyzem ő házasságban él es olyan bigott keresztény családból jött, h állítólag szíjjal verte őt az apja. Szerintem ahhoz képest az én általam kirakott mém semmi se volt, de legalább azóta az eset óta egyikükkel se kellett beszélnem többet. XD


És az a szomorú, hogy 5ből ketten maradtak a tanári pályán, mondjuk ennek a keresztény csajnak a felfogása alapján nem kár, utasítgassa a kutyáját az életben, de ne egy másik felnőtt embert egy messenger csoportban, pláne nem egy gyereket. XD

2023. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!