Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem jött még meg a...

Miért nem jött még meg a számlámra a pénz?

Figyelt kérdés
Rendeltem terméket, előre elutaltam a pénzt, de közben visszamondtam a rendelést, mert sokáig kellett volna várni a termékre. Tegnap küldték az e-mailt, hogy elutalták a számlámra az összeget, de még azóta sem érkezett meg. Mikor én utaltam mobilbankon keresztül, akkor azonnal megkapták, akkor én miért nem? Azt még odaírták a levélbe, hogy kártyás visszatérítés esetén az összeg jóváírása akár 1-3 munkanapot is igénybe vehet. Úgy gondolom, hogy nem kártyával fizettem, szerintem az átutalás nem annak minősül, tehát ez nem rám vonatkozik.

2023. nov. 4. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

De, rád vonatkozik. Le van írva,hogy 1-3 napon belül visszakapod a pénzed. Ezen mit nem lehet érteni? Ezenfelül ők 1 vállalkozás. Nem úgy működik mint egy anyuka apuka,hogy elutal a gyereknek egy 10-est. Nekik le kell könyvelni stb.


A kérdező olyan lehet mint az egyik munkatársam. Minden hónap 2. munkanapján küldik a fizetést de délelőtt 9-kor már kiakad hogy miért nem küldik...

2023. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Az emlitett 1-3 munkanap valoban nem rad vonatkozik, de ettol fuggetlenul en a helyedben varnek hetfoig. Nem minden atutalas teljesul Magyarorszagon azonnal, peldaul ha nem elektronikusan inditjak az atutalast, akkor az nem fog azonnal tejesulni, de az is lehet, hogy egy kulfoldi szamlarol fizetnek teged ki, amely esetben szinten varni kell par munkanapot arra, hogy jovairjak a szamladon.
2023. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!