Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Olyat tudok csinàlni, hogy...

Olyat tudok csinàlni, hogy másik bank számlaszámáról fizetem azt a kölcsönt amit egy másik banknál vettem fel?

Figyelt kérdés
a k&h banknál van személykölcsönöm, de egy otp bankszámlàra jön a fizetésem és minden bevételem. be van állítva, hogy automatikusan minden hónap 12.-én levonják a törlesztőt a k&h számláról. be lehet állítani azt, hogy az otp számláról vonják?
2023. nov. 2. 11:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hatàrozatlant állítottam, de muszàj volt befejezést állítani. nov 13.-át àlltottam az utalás napjának, és a legkorábbi időpont nov 14 volt
2023. nov. 2. 16:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem jól csináltad. Be kell jelölni, hogy visszavonásig és akkor nem kell végdátumot megadni. Így neked most csak egyszer fog utalni.
2023. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miert nem hivod fel oket, vagy mesz be es ok beallitjak.
2023. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!