Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Olyat tudok csinàlni, hogy...

Olyat tudok csinàlni, hogy másik bank számlaszámáról fizetem azt a kölcsönt amit egy másik banknál vettem fel?

Figyelt kérdés
a k&h banknál van személykölcsönöm, de egy otp bankszámlàra jön a fizetésem és minden bevételem. be van állítva, hogy automatikusan minden hónap 12.-én levonják a törlesztőt a k&h számláról. be lehet állítani azt, hogy az otp számláról vonják?
2023. nov. 2. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem. De a szerződést kell megnézni. Ha benne van, hogy a k&hnál vezetett folyószámláról kell törlesztened akkor nem.
2023. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Es miert nem utalod at siman azonnalival az otpsrol a khra hogy levonhassa?
2023. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen beállítasz egy rendszeres átutalást az OTP-ről a KH számlára és kész.
2023. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nyilván nem akar a kérdező fenntartani egy K&H-s bankszámlát.

A szerződés valószínűleg rögzíti, hogy onnan vonja minden hónapban a bank.


Kérdezd meg a bankot, hogy hajlandóak-e belemenni a módosításba. Sajnos valószínűleg nem fognak, mert így még egy terméküket, a bankszámlát is igénybe veszed, ami nekik jó.

2023. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A K&H egy trágya bank, tuti nem fognak belemenni.
2023. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azt csináltam eddig, hogy utalgattam át a törlesztő összegét, csak így az utalás díját is megspórolnàm, és jobb lenne ha csak 1 számla lenne.
2023. nov. 2. 12:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Erre mondjuk gondolhattal volna akkor amikor nem ott kertel hitelt ahova a munkabered jon..


Mondok egy ingyenes verziot. Fogod kiveszed kpban a 15pks keretben a torlesztot es minden honapban besetalsz a bankba es rateszed a szamladra. Vagy befizeto automataval vagy sima penztari befizetessel. Mindegyik ingyenes.

2023. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindig kézzel utalod át? Mert a rendszeres átutalásnak alacsonyabb a díja.
2023. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hogy tudom beàllîtani a renszeres utalàst? beàllítottam hogy utalás kezdete nov 13. és havonta ismétlődjön, de kell egy befejezés dàtumot is állítani, ami nov 14 a legkoràbbi. akkor utalni fog egyet 13.-án, és 14.-èn is?
2023. nov. 2. 13:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell befejezés, lehet határozatlan is. Egyébként az adott napon fog utalni, maximum a befejezés dátumáig (de nem lesz plusz utalás, ha aznapra nincs ütemezve)
2023. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!