Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az otp bankkártyám biztonsági...

Az otp bankkártyám biztonsági kódját hol tudom megtekinteni?

Figyelt kérdés
Paypal fiókhoz adtam hozzá, de kér valamilyen biztonsági kódot. Azt írja, igazoljam, hogy én vagyok a tulaj. Ez gondolom CVV kód. Nincsen bankkártyám, de otp direkten betudok lépni. A webkártya adatait egyébként meglehet tekinteni online a profilban.
2023. okt. 31. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
A bankkártya hátoldalán.
2023. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oda írtam direkt, hogy nincsen bankkártyám. Csak otp direkt-em, azaz online fiókom. Nem olvastad el a kérdést?
2023. okt. 31. 10:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha fizikai bankkartyad van akkor a hatoldalan, ha webkartyad van akkor a netbankon tudod megnezni a CVV kodot. De ezt te is leirtad kerdezo, akkor most mi a kerdes? Milyen bankkartyat adtal hozza Paypalhoz?
2023. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3.: Csak a webkártyámnál tudom megnézni a CVV kódot, de azt nem tudom hozzáadni a paypal-hoz. A nem webkártyámnál, sima kártya, vagy nem tudom hogy hívják, annál hol lehet megnézni a CVV kódot online? Nincsen fizikális kártyám.
2023. okt. 31. 11:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy kel elkepzeni azt a sima kartyat ami nem fizikai es nem is webkartya?
2023. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5.:Úgy hogy van egy számlám, abban mutat 2 kártyát, az amiből az egyik a virtuális webkártya. Ez utóbbi adatait megtudtam nézni, a másikét nem.
2023. okt. 31. 12:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Magyarán, nyitottál egy számlát, még nem kaptad meg a kártyát, de már használni akarod. Nem fog menni. Várd meg, hogy kipostázzák a kártyát és majd annak a hátoldalán lesz a CVV kód.
2023. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7.: Igen, kipostázták jó régen, de nincs már meg a kártya. Nem is használtam ezt a számlát. Online kellene megnéznem valahogy, de csak a webkártyáét tudom, mármint a virtuális webkártyáét.
2023. okt. 31. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyám borogass! Mégis hova hánytad el a kártyát és főleg, miért?


Amúgy akkor cumi van, mert csak a kártyán van rajta a CVV, azt online nem tudod megnézni sehol és a bankfiókban sem fogják tudni megmondani neked.

Egyetlen megoldás, hogy új kártyát csináltatsz.

2023. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez hülye...?
2023. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!