Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diálhitelt törlesztett már...

Diálhitelt törlesztett már valaki nagyobb összegben?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy mindig minden hónapban meg kell nyissam az online felületet és elég lassan haladok

2023. okt. 20. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Te szegény! A hitelt havonta kell fizetni így vetted fel nem? Ha ennyire. Zavar minek vettél fel hitelt? Orulj h pénzt kaptal. Örülnek én ha csak ennyi gondom lenne az életben.
2023. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy csak ennyi gondom van az életben, ha pedig segíteni nem akarsz, minek írsz ide?
2023. okt. 20. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem, még soha senki, mindenki kétezresével fizeti vissza.
2023. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem értem. Miért kell megnyitnod minden hónapban az online felületet?
2023. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egybe törlesztettem a 250 ezret. Nekem jobb volt így mint havonta kis összegben.
2023. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem kell havonta megnyitnod az online felületet. Ezt úgy szokás csinálni, hogy adsz a bankodnak egy rendszeres átutalási megbízást, hogy pl. minden hónak 12.-én utaljon át erre és erre a számlaszámra ennyi forintot. Tegye ezt 2354. márciusáig. Ekkor csak arra kell figyelned, hogy minden hónap 12.-én legyen elég pénz a számládon.


Vagy amikor én sokaltam a rendszeres megbízás díját, akkor azt csináltam, hogy egy évre előre berögzítettem, hogy az egyes hónapokban mikor mennyit utaljon a bank. Ekkor is elég, ha akkorra rajta lesz a pénz a számlán, amikor aktuális lesz.


Amikor utalsz, akkor a közleményben lehet az is jelezni, hogy a többlettpénz azt tőketörlesztésnek szánod, vagy tartaléknak egy még nem aktuális részletre, de ezek jogi megnevezésére már nem emlékszem, erre kérdezz rá a telefonos elérhetőségükön, hogy mit írj ilyenkor bele, de ezt annyira nem csípik, mert plusz munka.

2023. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!