Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik hogy nem érkezett meg...

Létezik hogy nem érkezett meg a Binanence-ről utalt kripto a coinbase hez?

Figyelt kérdés

Etc-t küldtem, kb 2 darabot :D

Jó nem sok, de ez van. Még mindig nem érkezett meg. Friss a regem, mai. És pár órája küldtem át. Coinbasen sem tudok vásárolni eddig semmit. Nem tudom mi a teendő, tanácstalan vagyok.


2023. szept. 26. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:

Rájöttem mi volt a baj, már megérkezett.


Leírom, hogy hátha később valaki belefut ebbe. Új volt a regisztráció, és kellett egy kártyás vásárlást csinálni. Amint ez megvolt, azonnal megjelent a kriptó a coinbase tárcájában.

2023. szept. 26. 21:57
 2/4 anonim ***** válasza:

És a Binance miért nem volt jó ugyanerre a célra? A Binance kártyájával is tudsz vásárolni.

Vagy arra gondolsz, hogy Coinbasen kellett venned valamit a saját bankkártyáddal?

2023. szept. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Vagy arra gondolsz, hogy Coinbasen kellett venned valamit a saját bankkártyáddal?"


Igen.

2023. szept. 27. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:
És miért jobb a Coinbase, mint a Bi? Milyen tranzakciókat végzel a kriptókkal és mennyire számítasz szakértőnek benne?
2023. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!