Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kriptovaluta mennyire lehet...

Kriptovaluta mennyire lehet jó szakdolgozat téma?

Figyelt kérdés

Csak ötletként merült fel benne, hogy eléggé aktuális.

Lenne, hozzá elég anyag a neten vagy talán vannak róla könyvek is annyi hogy egy alapszakos szakdolgozat elkészíthető belőle?


2023. szept. 7. 11:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Bármennyire is azt hiszed kérdező, hogy ez egy aktuális téma, sajnos az a helyzet, hogy ez igazából már 5+ éve, amikor mesterre jártam is egy olyan téma volt a gazdasági szakokon, hogy az oktatók könyökén jött ki. Szerintem ebből nem igazán lehet átlagos energiabefektetéssel és tudással érdekes és jó szakdolgozatot írni. A görbülő jegyet nyilván megkapod rá, ha tisztességesen megcsinálod.
2023. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#21

Tudom hogy az a feladat, hogy 10-15 oldalban bemutassam. ( ami valakinek uncsi ^^. de ez a feladat) szimplán, csak érdekelt, hogy érdemes e / van e értelme belemerülni a témába jobban (a későbbeikben) egy szakdolgozattá kibővíteni az irományt.

MÉG nem gondoltam ki pontosan, hogy mi az amit elemzenék. Szimplán csak egy ötlet volt, hogy van e benne fantázia. Ennyi. De van aki továbbgondolja, egy szimpla kérdést sem lehet feltenni anélkül, hogy normális válaszok (tisztelen a kivételnek) érkezzenek

2023. szept. 8. 12:03
 23/28 A kérdező kommentje:

#22

Akkor miért adják fel ha már nagyon elcsépelt és a könyökükön jön ki?

A 10-15 oldalnyi beadandót nem én találtam ki

2023. szept. 8. 12:05
 24/28 anonim ***** válasza:
60%

#23-24


A kérdésedben szó sincs a 10-15 oldalnyi beadandóról. A legtöbb válasz (pl az uncsis, amit azóta sem sikerült értelmezned, de látom hatalmas sebet ejtett a lelkeden) az előtt érkezett, hogy ezt említetted volna. Tanulj meg kérdést feltenni, és kontextust rakni köré, és ne másokat nézz hülyének, ha nem látnak a fejedbe, vagy nem tudod értelmezni a kapott válaszokat.

És ha valaki válaszol, ne kezdj el védekezni és érvelni ellene. Feltettél egy kérdést. Válaszoltunk. Értelmezd. Tanuld meg használni az oldalt, és emberekkel kommunikálni.

Sok sikert!

2023. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#25

neked szándékosan nem válaszoltam, mert te vagy már #uncsi

MIVEL nem is a 10-15 oldalnyi beadandó a kérdés az KÖTELEZŐ!!!

Szimplán érdekelt, hogy van e értelme jobban belemerülni a témába

A tanár szerint aktuális (nem szerintem).

Én úgy teszem fel a saját kérdést ahogy számomra megfelelő. Te meg lépj túl rajta.


Sok sikert ...

2023. szept. 8. 12:36
 26/28 anonim ***** válasza:
Hát ekkora hisztis kérdezőt már rég nem láttam. :D Csinálj amit akarsz vazze.
2023. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
60%

#25


De válaszoltál (#19es hsz, már amnéziás is vagy? Lehet stroke-od van?), csak semmi tartalma nem volt ezert nem reagaltam ra.


Mikor valaszoltam meg szoba sem kerult a szaros leadandod. Ha pedig nem ez a kerdes akkor miert hozod szoba egyfolytaban?


A kerdesre valaszolt legalabb 5 ember. Ha nem tudod ertelmezni a valaszokat sajnalom. Ismetelni nem fogom magam. Ha a valaszok nem egyeztek az elkepzeleseddel, sajnalom. A valosag neha ilyen. A vergodest hagyd abba, mert ciki.

2023. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
60%
Erre elkezd privátban zaklatni... kész.
2023. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!