Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyával fizettél, de...

Bankkártyával fizettél, de végül a számlakivonatban nem szerepelt az összeg? Megtörténhet ilyesmi?

Figyelt kérdés

Erste banknál van hitelkártyám. Mindent azzal fizetek, amit nem kell kp-ben. És ha megvan az előző havi költésekről a számlakivonat, azt mindig ellenőrzöm.

Most azt vettem észre, hogy az egyik vásárlásom nem szerepel a tételek között.

Mondjuk még a jobbik eset, mintha valami nem valós költés lenne benne... De akkor sem értem....


Mi történhetett, szokott ilyesmi lenni másnál is????



2023. szept. 2. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Mikor történt a tranzakció? Ha mondjuk hónap utolsó napján akkor simán átcsúszhat a következő havi kivonatra, velem már volt ilyen.
2023. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt ilyen, néhány nap múlva került levonásra.
2023. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nálam volt olyan, hogy egy sima vásárlás egy héttel később került könyvelésre.
2023. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a bankszámla kivonat jelzi ezeket a "függő tételek" között. Tehát levonta, csak a könyvelés csúszik át a következő hónapra.
2023. szept. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk Ersténél olyan is előfordulhat, hogy egész napra csak úgy leáll a rendszer, mint kedden...

Ellenőrizd majd a köv. havi kivonaton is, lehet, hogy csak később hívta le a szolgáltató, így már a köv. hónapra esik a könyvelés napja.

2023. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!