Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Előtörleszteni érdemes vagy...

Előtörleszteni érdemes vagy rögtön végtörleszteni?

Figyelt kérdés
Van 480 ezer forint személyi kölcsönöm az OTP-nél. Sajnos nem tudom eldönteni hogyan járok jobban, ha most augusztusban előtörlesztek belőle 200 ezer forintot és szeptember elején a fennmaradó 280 ezret végtörlesztem vagy akkor, ha az egész 480 ezer forintot egyben végtörlesztem szeptember elején. (12 havonta egyszer ingyen járó 200 ezres előtörlesztést már kihasználtam korábban)
2023. aug. 4. 10:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ekkora összegnél szerintem teljesen mindegy. Nem a matek miatt, nem milliókról van szó
2023. aug. 4. 20:44
 12/12 anonim ***** válasza:

1) az elején azt írtad, hogy neked pár ezres is számít. Pedig ennyit akár bukhatsz is a dolgon.


2) ha ennyire nem számít, akkor minek az egész kérdés


3) ha ennyire nem számít, akkor miért nem csak végtörlesztesz? A bankba császkálni, ott papírmunkázni min 1-1.5 óra, ha mindegy, akkor ennyi időt tölthetsz bármi kellemesebbel

2023. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!