Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyha érkezik egy szokatlanul...

Hogyha érkezik egy szokatlanul magas pénzösszeg a számládra, letiltja a bank, és igazolni kell, hogy honnan és miért?

Figyelt kérdés

Mekkora összegtől, illetve mi az eljárás olyankor, hogy hozzá lehessen férni az összeghez?

(OTP Bank)


Köszönöm!



2023. júl. 6. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
2023. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Még soha nem érkezett ekkora összeg a számlámra, de én is kíváncsi vagyok rá, hogy ez hogy működik.


Szerintem úgy lehetne ezt tesztelni, hogy valaki utalna nekem 10 ezret, utána 20at, 30at...

Majd ahol már tiltaná az összeget például 3.480.000 ft-nál akkor nézni az ezreseket is, hogy szűkítsük pontosabban a határokat, utána százas, tizes és ezres nagyságrendben is meg lehetne ezt figyelni.

Meg érdekelne az is, hogy ha euró vagy dollár érkezne esetleg akkor azt hogy kezelné?? Ott is hasonló jelleggel lehetne tesztelni.

2023. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Otp-nél nem tudom hogy működik, de K&h-nál már 1-2 milliónál is megtörténhet és igazolni kell az eredetét.
2023. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
CIA szokott küldeni, nem kell igazolni.
2023. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Nekem Soros György küldi a dollárokat. Soha nem kellett igazolni.
2023. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Ezek az összeghatárok nem publikusak, de szerintem magánszemély esetében 100 millió felett lehet ilyenre számítani. Céges számla esetében engem milliárdos nagyságrend esetén hívtak fel emiatt és kértek dokumentumot.
2023. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Aranyos, megmosolyogtató, hangulat függvényében szánni való amikor valaki egy névtelen fórumon előadja hogy neki milliárdos összegek érkeznek a bankszámlájára.


Az ilyennek általában egy ezreléke!! sem szokott. Nem hogy egy összegben hanem egy hónapban sem.


Lehet erre bármit válaszolni, az internet elbírja.

Csak az szab határt hogy hogyan próbálsz engem komolytalannak magadat pedig fontos embernek beállítani. Haha.

2023. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
#7 A 6-os nem a saját számlájáról beszél, hanem céges számláról, egy közepes/nagyobb cégnél pedig egyáltalán nem hihetetlen a milliárdos számlaforgalom. Azt elhiszem, hogy a hozzád hasonló pórnépnek ezek felfoghatatlan összegek és csak mosolyognak rajta. Egyébként amit a 6-os ír teljesen helytálló.
2023. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, engem nem érdekel, hogy ki mosolyog ezen és ki nem, ki hiszi el és ki nem, legfeljebb én is mosolygok rajta egyet... 😁
2023. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
#3 Be is b@szna, ha ilyen potom 1-2 milliós utalásokat mindig igazolni kellene...
2023. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!