Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van akkor ha vkik felveszik...

Mi van akkor ha vkik felveszik a CSOK-ot de nem lesz gyerek és még el is válnak.?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 23:50
 1/10 anonim válasza:
88%
Szívás meg okoskodás, papíron nem válás
2023. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Hosszú pereskedés és viták. Elég sokan fognak így jârni, akik ész nélkül felvették a hitelt az amügy is rossz kapcsolatukban.
2023. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell fizetni, vagy egy kövi kapcsolatba gyerekvállalásra átvinni. Már ha időn belül születik a gyerek.
2023. jún. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Büntetőkamat
2023. jún. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Sok ügyvédet keresnek fel mostanában ezzel, a környezetemben az szokott lenni a megoldás, hogy együtt maradnak akkora szopás lenne a dolog.
2023. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Ezek lesznek az un. "CSOK kárusultak". Lesz itt baj, méghozzá nagy, amikor tömegesen jönnek majd ezek, akik felelőtlenül a nagy semmire vették fel a CSOK-ot.

Csak az a baj, hogy a kúrmány ahelyett, hogy hagyja őket megfulladni a saját taknyukban, majd az én adómból fogja ezeket is megmenteni, mint mindig...

2023. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Büntetőkamat, visszafizetés.

De szerintem annyi ilyen eset lesz (még inkább, hogy nem sikerül letermelni a szerződött darabszámot határidőre), hogy ha ez a kurmány lesz hatalmon, akkor majd valami mentőcsomagot kitalálnak nekik, hogy lehúzzák mégegyszer a jónépet.

2023. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hopp, #6 megelőzött, de ugyanaz a lényeg.


#7

2023. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, a gyereket megígérték, szülni kell! Áldassék a gyümölcse!
2023. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Unom már, hogy mindig az előre gondolkodókkal fizettetik ki az ostobák megmentését.

Pl. kamatstop. Azért magasabbak nekem is a banki díjak, mert a sok idiótát kell védeni, akik pár éve változó kamatú hitelt vettek fel a fix helyett, mert annyi pénzügyi ismeretük sincs, mint egy szatyor lepkének. Miért nekem kell őket kifizetni, aki előrelátóan fix kamatú hitelt vettem fel?

2023. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!