Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 5 milliós vodafone tartozásom...

5 milliós vodafone tartozásom van mi a teendő? Végrehajtó tol el lehet kérni majd részletre? Nincs jövedelmem. Szerintem bele menne havi 10 ezerével. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 15. 14:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A végrehajtó saját hatáskörben - 500.000, - ft összegig - jogosult részletfizetést engedélyezni, ha egyéb feltételek fennállnak.


Ezen összeg fölött a hitelezővel kell megállapodni egy fizetési kondícióban, a Te esetedben a Vodafonnal.


Ha le tudod szorítani fél millára a tartozást, akkor jöhet szóba a végrehajtó részletfizu.


Vagy kérsz egy uzsorástól. De ezt nem javasolnám....

2023. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19%

Kár, hogy már nincs adósok börtöne, mindenki kétszer meggondolná kinek tartozzon és mennyivel...

Cégként, vagyis egyéni vállalkozóként mondjuk felkaphatott ennyit, de szerintem is kamu ez inkább.

De majd anyuciék vesznek fel jelzálogot, aztán kifizetik a tékozló fiúcska sarát.

2023. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

#12

Én tuti leülném, minthogy évtizedekig azért dolgozzak, hogy aztán mást gazdagítsak. Bevonulok, letöltöm és kész.

2023. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%
Dílerkedj és röhögve kifizeted.
2023. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!