3ból 1et lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Van 3 bedőlt személyi hitelem az OTP-nél. Mindegyik ugye külön ügy. Külön hivogattak miatta tartozaskor. Most már külön papírok vannak a behajtotol. Minden 3x-os szóval. BÁR - ra kerültem velük. Lehet ebből 1 hitelt csinálni hogy ne 50%-ot vonjanak hanem csak 33%-ot?
2023. jún. 2. 06:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jún. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár nem.
2023. jún. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Már késő, időben kellett volna gondolkozni, és legfőképp fizetni.


Te is azt gondoltad, hogy a hitel az ingyen pénz?!

2023. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem azt gondoltam. Csak tudod elege lett a férjemnek a családosdiból 3 gyerek mellett és nyilván egyedül nem tudtam már fizetni. Szóval szállj már magadba meg mielőtt ilyen stílusban kommentelsz.

Köszi

2023. jún. 2. 08:30
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Bocsánat, de a hitel is közös, szóval váláskor azt is rendezni kell, nincs olyan, hogy csak te fizeted. Plusz ugye gyerektartás. Vagy el sem váltatok?
2023. jún. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Próbálj megegyezni a követeléskezelő/végrehajtó céggel. Ha van fizetési hajlandóság, akkor nem fogják tiltani a fizetésedből.



"nyilván egyedül nem tudtam már fizetni"


Ezt nyugodtan jelezhetetted volna a bank felé, ugyanis több opció is van fizetési nehézség esetére.

2023. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Fel se kellett volna venni, hanem inkább spórolni. Ja, hogy nincs miből? Akkor meg főleg nem szabad felvenni.
2023. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

#7 Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy apuci volt a fő kenyérkereső, és az ő keresetére vették fel a hitelt és gyártottak le 3 kölyköt, aztán történt valami, apuci meg lelépett és anyuci gyenge jövedelme nem elég a három gyerekre és a hitelre is.

Szóval apucit kellene itt elsősorban előkeríteni, de anyuci is láthatta volna, hogy gondok vannak, ha pl. nem volt megtakarítás vagy apuci kezelte a saját jövedelmét, de a hitelt meg anyuci számlájáról vonták...

2023. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mennyi okos 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Jóég!

2023. jún. 2. 14:08
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Hát, nem mi vagyunk szar helyzetben :D És te kérdeztél.
2023. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!