Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik Banknál érdemes Pénzt...

7Alvo kérdése:

Melyik Banknál érdemes Pénzt "lekötni"(betét)?

Figyelt kérdés

Szeretnék 500.000 Ft Készpénzt félre tenni csak nem tudom,hogy melyik Banknál három bankra gondoltam OTP,Takarék,MBH bank.

6-12 hónapra szeretném félretenni.

Gondoltam hátha tudnátok hasznos tanácsot adni.

Köszönöm előre is a válaszokat



#OTP #MBH,Takarék
2023. máj. 31. 19:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen kérdést... Csakis Lőrinc bankjánál! *-*
2023. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron bankba akarod rakni, akkor több szempontot is mérlegelned kell azon kívül, hogy mennyi időre tudod nélkülözni a pénzt! Ilyen például a számlavezetési költség, bankkártya használati díj, van-e szükséged egyáltalán kártyára, mennyi kamatot fizet a pénzedre, számlán akarod lekötni vagy veszel belőle értékpapírt, kpfelvét költsége és módja, utalások költsége, egyéb szolgáltatások költsége (sms-ek, csoportos beszedések, lekötések díja stb.) és amit senki nem említett még, de pl. egy faluban az is fontos szempont lehet, hogy van-e egyáltalán az adott banknak fiókja a településen! Viccesen hangzik, de sok magyarországi faluban csak egy pici Takarékbank fiók van (ha az is megvan még és nem csak kaparós sorsjegyet vagy éppen paradicsomot árul a kedves idős ügyfélszolgálatos hölgyike). Már a bank kiválasztásánál is lesz egy kockázati tényező a képletben azzal, hogy magyar vagy külföldi a bankot választasz. Ezen szempontok egy része rajtad múlik, (pl. milyen kockázatot mersz bevállalni) egy része pedig adott (pl. milyen bankfiók elérhető egyáltalán a közeletekben). Utóbbi kérdések nagy részére a neten megtalálod a válaszokat, pl. itt: [link]
2023. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!