Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magánszemélytől kölcsön?

Magánszemélytől kölcsön?

Figyelt kérdés
Létezhet olyan netes oldal vagy bármi ahol magánszemély(ek)től tudnék kölcsönt felvenni? Sajnos történt egy haláleset külföldön és túl sok a kiadás a félretett pénzhez képest. Banki hiteligénylésre nincs időm és szerintem nem is kapnék mert napi bejeLentéssel dolgozom és kézpénzben kapom a fizetésemet. Rokonok/ismerősök nem tudnak segíteni sajnos, már csak ez jutott eszembe. Előre is köszönöm a válaszokat.
2023. máj. 5. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha ismeretlen maganazemelytol varsz penzt az inkabb hitel es törvénytelen. Hiaba hivod kolcsonnek.

Nekem az otps szemelyi kolcson 30perc volt.

2023. máj. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Bankodba bemész, 1-2 órát rászánsz, és gyorsan kiszámolják, kapsz-e személyi hitelt.

Ha nemleges a válasz, Cofidis-t felhívod, és ott kapsz pénzt.


Uzsorástól ne kérj pénzt.

2023. máj. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Már megint Te?
2023. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha nemfizetes eseten zalognak berakod a lakásod, akkor talan megfontolnam. Amugy egyszer adtam kolcson nem kozeli ismerosnek, a mai napig nem fizette vissza.
2023. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mivel nem rendes bejelentésben dolgozom, hanem napival így egy bank sem tud adni, főképp hogy kézpénzben kapom a fizetésemet.


4# Igen, valami hasonlóra gondoltam, zálogba raknám az autómat és utána csak én jöhetek ki rosszul.

2023. máj. 5. 08:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"kézpénzben kapom"


"Kézpénz" nem létezik.


Amiről te írsz, az "készpénz".

2023. máj. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2

Cofidisnál szigorúbbak a feltételek, mint az OTP-nél. Vicces, de így van.

2023. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!