Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A webkincstár oldalán vettem...

A webkincstár oldalán vettem PMÁP értékpapírt a hétvégén, viszont az oldal szerint még mindig elszámolás alatt van. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A tranzakciók menüpont alatt látható hogy a vétel teljesült, azonban a portfólió részletezése menüpontban nincs semmi még. Mi lehet a baj? Szokott késni ennyit a vétel?

2023. ápr. 11. 19:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Én meg Péter,


Örvendek!



Sosem gondoltam, hogy a "Bohóc!:DD" névként anyakönyvezhető ebben az országban.

2023. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

#11

Bohócnak szokták hívni azt aki mindenhol előadja, hogy napi 1-2%-os fix hozamot tud összekalapozni a tőzsdén :)

2023. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13%

Mi ez a sok állampapír fanboy itt?


2013-ban vásároltam egy ingatlant 15 millió forintért Újbudán, kiadtam albérletbe egsetemistáknak mert az ELTE és BME vonzáskörzetében van. Az albérleti díjból kerestem tisztán 8 millió forintot, 2021-ben adtam el 55 millió forintért tehát 8 év alatt 15 millióból 63 millió. Majd szólj ha ilyen semmit nem érő állampapírokkal ekkora profitot lehet generálni. Puszi

2023. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

13. Hűhaaa, micsoda eszed van! Rájöttél, hogy az ingatlan az egyik legjobb befektetés? Taps!

És szerinted mindenkinek annyi megtakarítása van, hogy ingatlant tudjon venni belőle? (Pláne most, ahogy írod is, h 40-50 milliónál kezdődik egy normális!) Dióda... Puszi!

2023. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#13


2023 van :)

2023. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy a 15 milliót hány év alatt spóroltad össze és az addig milyen befektetésben volt? Vagy csak úgy jött? Na taka...
2023. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként ha lenne 50 millióm, se lakást vennék most, az egy év alatt most állampapírral évi 8 milliót termel, az havi 670 ezer, megnézem te a szutyok lakásodat mikor adod ki ennyiért! :D
2023. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

13

Ma már ez nem működik. Pont abban a pár évben nőttek többszörösére az ingatlanok ára. Most inkább stagnál vagy esik. A másik, hogy aki csak 10-20 millió forint alatti összeget tud/akar befektetni kockázatmentesen, annak eleve nincs más lehetősége.

2023. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
69%
Tehát az 55 millió ft-od most annyit ér, mint 2013-ban a 15 millió ft-od, ugyanúgy csak egy lakást tudsz rajta venni! Nagy üzlet! :DDDDD
2023. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
7%

@12

Tévedsz, az a daytrader és vagy a skalper.


Értem, hogy fingod sincs a témáról, de akkor nevauvau bele!


@13

Ezek a trollok valószínűleg érdekeltek az állampapír-eladásban (pl. banki érdekeltségük van), ezért reklámozzák annyira. Bármilyen épeszű ötlet azonnal lepontozásra kerül, az állampapír pedig további istenítésre, s napi szinten újabb félrevezető kérdések jelennek meg, mind-mind állampapír-reklámok.


@19 HA ugyanakkor állampapírba fektette volna, akkor most lenne 16-17 milliója. Akkor biztosan jobban járt volna. S ha te most állampapírt veszel, jövőre felét éri a tőkéd. Hatalmas nagy üzlet!!! :D :D :D Csak nem neked, hanem az államnak meg a forgalmazó bankoknak. (S nem, nem mindenki veszi a MÁK-nál, sokan bankban veszik.)

2023. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!