Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki tud olyan ATM-ről (tehát...

Ki tud olyan ATM-ről (tehát nem bank vagy pénzváltó), amelyből lehetséges eurót kivenni?

Figyelt kérdés

Külföldi egyén akar eurós bankkártyával Budapesti ATM-ből (nem pénzváltó és bank) eurót kivenni. A Gárdonyi téren a MagNet Bank ATM-jén ki van írva, hogy "HUF, EUR", de €-t nem ad ki és a személyzet is mondta, hogy eurót nem ad ki (nem értem, hogy akkor újabban miért van kiírva az EUR felirat is).

A Budaőrsi út Sasadi buszmegállójában is láttam a buszból, hogy ki van írva a HUF, EUR de ott még nem próbáltunk eurót kivenni.



#eurófelvétel ATM-ből
2023. márc. 30. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Eurót szinte az összesből.
2023. márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hintalow ***** válasza:
Az Otp-nek vannak több helyen euróval töltött Atm-jei, èn a deák ferenc tèren lèvőt használtam már.
2023. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1,

amit írsz, azt éppen nem tapasztaltam. Az említett Gárdonyi téri ATM-en kívül nem tudtunk felvenni sem a Nagyszeben téri K&H, sem a SPÁR-ban levő ATM-ből, sem a Prima mellettiből, de még az ALLEE földszintjén található két bank egymás melletti ATM-jéből sem.

Tudnál esetleg konkrét helymeghatározással útba igazítani (utcanév, könnyen behatárolható épület környéke...)?


#2, köszönöm, megpróbáljuk.

2023. márc. 31. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!