Mi a helyzet ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ha én egy adott banknak nem vagyok az ügyfele, nincsen vele szerződésem és bemegyek egy bankfiókjába akkor ott szóba állnak velem?

Valutát szeretnék váltani és ilyen valuta nincsen az én bankomnál.



2022. nov. 11. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, nyilván szóba állnak veled.
2022. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább pénzváltóhoz menj, ott sokkal jobb a váltás. A bank vált a legszarabbul.
2022. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 krwkco ***** válasza:
100%

Kp-ról kp-ra váltásnak elvileg nincs akadálya. De azért vannak olyan bankok, akik kedvezni akarnak az ügyfeleiknek és csak nekik váltanak.

Viszont egy pénzváltónál nincs ilyen probléma és általában jobbak az árfolyamok.

holváltsak.hu

2022. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első körben pénzváltóknál voltam, de egyiknél se kaptam dán koronát.

2022. nov. 11. 11:09
 5/9 krwkco ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes előtte a kiválasztott pénzváltóhoz telefonálni. Még ha éppen nincs is az üzletben, a központjukban esetleg van, amit másnapra kihozathatnak. Valószínűleg egy bankfiókban is csak így lenne dán korona.
2022. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobban jársz ha Eurót váltasz és kint váltod át koronára, vagy esetleg (ez a bankodtól függ) odakint veszel fel ATM-ből. Gondolom úgyse kellene túl sok.
2022. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az egyik pénzváltóban azt a választ kaptam, hogy a Raiffeisen felfüggesztette a dán korona kereskedelmét.

Eddig nem is tudtam hogy a Raiffeisentől függ az adott pénzváltó...

A CIB is felfüggesztette.

Az MKB weboldalán azt írják hogy váltanak dkk-t, bementem a bankfiókjukba, ott azt mondták nem váltanak

2022. nov. 11. 17:03
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
Minden bank, vagy pénzintézet örül az új ügyfélnek. Sokszor nagyobb figyelmet kap, mint a régi, hűséges kuncsaftok.
2022. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valóban segítőkészek, de eddig úgy néz ki, hogy a Dél-Dunántúlon nem fogok tudni dán koronát venni.
2022. nov. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!