Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pécs vagy Debrecen térségében...

Pécs vagy Debrecen térségében vennétek lakást inkább?

Figyelt kérdés

Melyik térségnek jobbak a kilátásai?

Közbiztonság terén milyenek?

Csak maga a szimpátia melyik felé billen

stb...


2023. márc. 11. 13:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Pécsen lakom. A Széchenyi téren, Zsolnay negyeden kívül egy elég sivár, ronda, rendetlen város.
2023. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
21. úgy látom te se gyakran mész el otthonról.
2023. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
22. Megértem, s elfogadom, ha neked más a véleményed, s leírod. Viszont a személyeskedéssel csak magadat minősíted, nem engem. Szép napot! 🙂
2023. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
48%
21-esnek teljesen igaza van, nem tudom miért kell belekötni? Jó pár utcája Pécsnek koszos, rendetlen és lepukkadt. Itt jó pár ilyen Pécs imádó emberke a rózsaszín felhőkben lebeg mikor a városról beszél, miközben szerintem számos magyar város szebb ennél a koszfészeknél. Ez egy bányaváros könyörgöm, akkor virágzott. Bezártak a bányák azóta hanyatlik. Az egy dolog, hogy szép a mecsek, de a város egy rossz vicc.
2023. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
24-es Lehet, hogy Pécs lepattant, de Debrecenben konkrétan a belvárosban még földszintes vályogházak és földutak is vannak. A külső területek pedig annyira elhanyagoltak, hogy néhol nem lehet tudni, merre megy tovább a kerékpárút mert elveszett a sárban, már ahol egyáltalán van kerékpárút. Az útpadkákat pedig annyira nem takarítják már évek óta, hogy van ahol már fák nőttek ki a mocsokból. Mondanom sem kell, hogy emiatt néhol rendesen leszűkül az úttest, már ahol lehet egyáltalán úttestnek neveni azt a romhalmazt amin több a kátyú mint az út. A vros egyetlen aluljárójában rendszeresen áll a vít egy kisebb eső után is. A buszpályaudvar és a vasútállomás mind romhalmazok. És mindezt több évtizedes full fidesz kormnyzati hátszéllel és az állítólagos hatalmas iparűzési adóbevételekből abszolválja a helyi fideszmaffia önkormányzat.
2023. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
22.Értem hogy megérted és elfogadod a véleményem , de az is meg kell értened hogy milyen szűk látókörű vagy, személyes de ez van.
2023. ápr. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#25 "Debrecenben konkrétan a belvárosban még földszintes vályogházak és földutak is vannak."

100 éves vályogházak tényleg vannak, pl a Rakovszky utcát egy az egyben le kellene dózerolni, de földutat te hol látsz Debrecen belvárosában?


"A buszpályaudvar és a vasútállomás mind romhalmazok."

Ne aggódj, majd az intermodális központtal megoldják. Persze az ocsmány szocreál állomásépületet azt nem fogják elbontani, helyette az egész teret lesüllyesztik a földbe, hogy véletlenül se lehessen normálisan közlekedni, meg keletkezzen még pár zsákutca. És ugye mindennek a kivitelezése eltart majd 4-5 évig, ami alatt az állomás megközelíthetetlen lesz, a város egyik fontos főútja meg kiesik, szóval még nagyobb lesz a dugó máshol.

2023. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
27-es a Péterfia utcán is vannak vályogházak. És nemcsak földút, de mocsár is van a belváros kellős közepén: [link]
2023. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A Piac utcai "mocsárról" tudok. Belvárosi földútról nem.
2023. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én laktam mindkét helyen, szubjektív véleményem Pécs. Nekem Debrecen már nagyon zsúfolt volt, de tényleg annyira tele van külföldi egyetemistákkal, foodpandásokkal, meg úgy alapból. Az autós közlekedés katasztrófa, de gyalogosan is nem tud az ember végigmenni úgy a városon, hogy ne kellene két percenkét anyázni. Főleg ott a csapó utca fórum környékén, nekem rettenet zsúfolt volt, de a tömegközlekedési eszközökön is. A villamos tele idősekkel, nigériai meg a fene tudja még milyen nemzetiségűekkel.


Pécs nekem jóval szabadabb, tud menni az ember kényelmesen. Kisebb a zaj, a forgalom szerintem szebb a város is, de kinek mi. A közlekedés és a zsúfolt tömeg miatt biztosan nem Debrecent választanám.

2023. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!