Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pécs vagy Debrecen térségében...

Pécs vagy Debrecen térségében vennétek lakást inkább?

Figyelt kérdés

Melyik térségnek jobbak a kilátásai?

Közbiztonság terén milyenek?

Csak maga a szimpátia melyik felé billen

stb...


2023. márc. 11. 13:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%
Pécs szép város, bár túl sokszor nem voltam ott. Debrecen lapos és unalmas. Az önkormányzat módszeresen irtja a fákat, a belváros egy sivár betonplacc, nyáron nem lehet megmaradni a hőségtől. Egyre kevesebb jó hely akad a városban. Munka viszont van és lesz, emiatt felkapott a város, plusz Debrecen ugye a Fidesz fellegvára, szóval öntik ide a pénzt, csak az a baj, hogy baromságokra van költve.
2023. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%
Debrecen, lehet hogy Pécs csodaszép... csak épp munka nincs annyi.
2023. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
51%
A kultúra városában Pécsett vennék inkább.
2023. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%
Debrecen. Pécs ugyan tényleg szép város, de ahogy írták munkalehetőségekben gyenge környék.
2023. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És abban az esetben, ha a munkalehetőségek paramétert nem vesszük figyelembe?
2023. márc. 11. 16:23
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

#5 Debrecen nagyobb, Pécs kisebb. Rendezvényekben szerintem azért Debrecen is nagyon ott van, pl. virág karnevál. A szépséget és a környék szép tájait figyelembe véve egyértelműen Pécs. Debrecen és környéke szerintem inkább sivár... Pécs környékén nöttem fel, felnőttként viszont Debrecenben környékén éltem. Ha a kettő közül kellene választanom, akkor inkább Pécs, ha a munkalehetőség paramétert kihagyjuk....

#4es voltam.

2023. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es járt a pont :)
2023. márc. 11. 21:03
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmúen Pécs. Ma már a home office idejében teljesen mindegy hol élsz, simán dolgozhatsz külföldi cégnek Bivalyröcsögéről is. Pécs sokkal jobb helyen van, közel Horvátország, a tenger, a Balaton, vagy éppen Ausztria. A környezeti fekvése ezerszer előnyösebb, csomó kiránduló hely, szép tájak, és maga a város is ezerszer szebb mint Debrecen.

Debrecen egy lapos, unalmas, sivár porfészek, ami az utóbbi időben hála a fifeszmaffia hathatós tevékenységének még teljesen élhetetlenné is vált a betelepített éhbéres gyárak miatt kialakult tömegtumultus és irgalmatlanul elszabadult lakásárak miatt. Hiába a fideszes városvezetés, a szűk giccses, ízléstelen betonnal kirakott belvároson kívül az egész város a végletekig lepattant és retkes, az utak romosak, a közlekedés pedig teljes káosz.

2023. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
maximálisan igaza van a 8. válaszolónak.
2023. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
Annak ellenére hogy Pécs ennyire csodálatos mégis több 100 ezerrel lejjebb vannak a négyzetméretárak
2023. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!