Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Autóhitel ekkora bevétellel?

Autóhitel ekkora bevétellel?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozó vagyok. Kb 600 ezret keresek havonta (még nincs egy éves a vállalkozásom, folyamatosan növekszik a bevételem).

Kinéztem egy új autót (Opel corsa)

Részletre szeretném.

Ti be mernétek vállalni?

Soha nem volt még hitelem, van egy gyerekem akit egyedül nevelek, nem albérletben élünk.

Továbbá mit gondoltok erről az autóról?



2023. febr. 16. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem tenném, eleve egy lezárt pénzügyi év kell hozzá. Illetve a jövedelemhez ez túl drága autó.
2023. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Plusz egyéni vállalkozóként amúgy sem éri meg hitelre autót venni.

Kft-re, ha koltsegkent le tudod írni megérheti lizingelni.

2023. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés a kérdés, mivel nem fogsz hitelt kapni. Csak ahogy már írták egy lezárt év után.
2023. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lezárt adóév nélkül nem fogsz hitelt kapni és amúgy most már nem érdemes hitelre kocsit venni, mert a kocsik ára is brutálisan elszállt, meg a hitelkamatok is.


Én 2 éve vettem pont egy Corsa-t. Node az akkor még 4,5 millió volt, ma meg már 6,5 millió lenne. Továbbá akkor 5%-os kamatra hoztam el, ma 14% körül lenne. Nem éri meg.

Maga a kocsi amúgy jó. Fogyasztás alacsony, nekem 5,5 literből megvan, szerviz nem brutálisan drága, felszereltség egész jó. Az infotainment szeret néha hülyéskedni (pl. volt, hogy magától átállt spanyol nyelvre), de nem tapasztaltam vele komoly bajt 2 év alatt.


Egyébként ha más hiteled nincs, a 600 ezres jövedelemre simán bevállalható egy autóhitel, mert alig a 20%-a lenne a törlesztő a jövedelmednek.

2023. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!