Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megjött az új bankkártyám.Akti...

Megjött az új bankkártyám.Aktiváltatram vagyis fizettem vele tök jó volt minden viszont nem kaptam sms-t.Ez miatt bekell mennem a bankba?

Figyelt kérdés

Takarékszövetkezetes a számlám,bankártyám lejárt most jött az új.Eddig minden fizetésemnél jött az sms.Most,h.új a kártya ez autómatikusan nem jön ugyan úgy? Bekell mennem,h.újra kapjam?Lidlibe voltam de gondolom ennek nincs jelentősége..😁

Köszönöm ha tudsz segíteni.


2023. jan. 18. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Be kell menni.
2023. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg az internetbankodat. Általában ott is be lehet állítani az sms értesítést.

Azért kell újra beállítani, mert az sms szolgáltatásból több féle van. Van olyan beállítás, ami csak a számlára vonatkozik és van ami a kártyahasználatra.

Neked az előző kártyádhoz volt beállítva és ezt nem "örökli" meg az új kártya.

2023. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Igen tényleg az elözőhöz volt beállítva a hölgy is mondta! 😊
2023. jan. 18. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
(Bocsánat a meglepődésért, de az én bankomnál semmin nem változtatnak a kártyacsere miatt; ahogy marad a PIN kód, marad minden a kártyához kapcsolódó szolgáltatás is: SMS, limitbeállítások stb. Még akkor sem módosult semmilyen szolgáltatás, amikor más kártyakibocsátóra tértek át: VISA helyett MasterCard lett.)
2023. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es


Ez bankonként eltérő lehet.

2023. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!