Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem írja a Revolut,...

Miért nem írja a Revolut, hogy jutalmat kapok azért ha meghívok valakit a Revoluthoz?

Figyelt kérdés
1-2 napja regisztráltam haverom meghívásával és neki írja, hogy kap jutalmat, ha meghív valakit, nekem meg nem. Miért nem tudok jutalomért cserébe meghívni valakit? Van valami elvárás ahhoz hogy meg tudjak valakit hívni jutalomért?
2023. jan. 12. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is meghívtam havert, nálam már fél óra után azt írta, hogy nem teljesíttte az elvárásokat, ehhez kéoest a chatbot azt mondja hogy teljesített mindent, pénz meg sehol.


Szóval nagy gagyiság, átverés az egész.

2023. jan. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak az 1-2 nappal van probléma,majd később megjelenik.
2023. jan. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A meghívottnak vásarolnia is kell. Aki engem hívott, megkapta a pénzét amint megtörtént a harmadik tranzakcióm.
2023. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!