Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy revolut számlának milyen...

Egy revolut számlának milyen havi díjai vannak havonta?

Figyelt kérdés
Számla és kártya dij van e? A legalacsonyabb számla csomag is jó mindenhez??

2023. jan. 7. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Revolut weboldalan es az appban minden erre vonatkozo informaciot megtalalsz.
2023. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van ingyenes csomag. Ez átlagos, esetenkénti használatra teljesen megfelelő, pl. netes vásárlásokra.

Virtuális kártya ingyen van, havi 300e forintnak megfelelő valutát válthatsz vele díj nélkül.


Ha neked ennél több kell akkor pedig több prémium csomag is van különöbző fizikai kártyákkal, biztosításokkal, magasabb pénzfelvételi és pénzváltási limitekkel.

2023. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ingyenes. van fizetős verzió is, ha jól emlékszem 1200 forint / hó, és van egy még drágább csomag is. nekem rgyik se kellett. amikor nyitottam még nem tudtam hogy a fizikai bankkártya sem kötelező, annak legyártása 2400 forint volt. ez volt a teljes költsége a számlanyitásnak. az utalás revoluton belül ingyenes, a pénzfeltöltés mivrl bankkártyás vásárlás, ingyenes, a deviza váltás olcsó és szinte középárfolyaman megy hétköznap! (hétvégén drága)

nézd meg amit #1 írt, részletesen le van írva melyik csomag mit tartalmaz

2023. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!