Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ilyenkor mit lehet tenni? Van...

Ilyenkor mit lehet tenni? Van rá mód, hogy a nevemre kerüljön az ingatlan?

Figyelt kérdés

3éve írtunk közjegyző/ügyvéd előtt egy szerződést amin az áll h x tőke illetve utána havi y összeggel fizetek egy házat ami meg is történt majd ugye az utolsó részletet az ügyvéd előtt kellene kifizetni és akkor átkerül a nevemre az ingatlan.

Viszont sajnos az eladó nem jelent meg ilyen/olyan elfoglaltságra hivatkozva.

Az utolsó részlet határideje 15.-e vasárnap

Az ügyvéd aztmondta, hogy várjuk meg a vasárnapot, és ha nemjön el megteszi a feljelentést

Illetve hozzátette, ez hivatalos irat amit be kell fejezni



2023. jan. 12. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Így nem
2023. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat igy mehet a pereskedes
2023. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2

Gondolom ott azért nagy esélyem van, hogy nyerhetek igaz? Hisz mindent kifizettem idoben

2023. jan. 12. 12:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Ami a szerzodesben allt
2023. jan. 12. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleve ügyvédi letétbe kellett volna helyezni a bejegyzési engedélyt, jól el lett cseszve.
2023. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Gondolom ott azért nagy esélyem van, hogy nyerhetek igaz? Hisz mindent kifizettem idoben"


Ehhez nem is fér kétség, hogy nyersz.


A dolgot leegyszerűsítette volna, ha a tulajdonjog bejegyzéshez hozzájáruló nyilatkozatot az ügyvédnél letétbe helyeztétek volna 3 évre. Akkor most nem lenne ez a problémád, nem kellene adott esetben pereskedned.

2023. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sztem ezeket a közjegyző is közölte...vasárnap is nyitva vannak??? fura.
2023. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!