Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok banknál eurót venni?

Hogyan tudok banknál eurót venni?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy bankot, ahol a legalacsonyabb az euro vételi árfolyam, viszont nem ennél a banknál vagyok ügyfél. Tegyük fel, ha a kinézett banknál 388 forint az euro, és viszek mondjuk 130 ezer kp-t, akkor tudok venni kb. 335 eurót? Vagy hogyan működik ez? Mehetek bármelyik bankba ahol a legkedvezőbb?
2023. jan. 4. 10:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

A Revolut addig jó, amíg nem fut be valami probléma.


Pl. külföldön egy nyaralás közepén le nem tiltják a kártyádat, mert azzal gyanúsítanak hogy pénzt mosol. De akkor szopás van, mert esélytelen bármiféle normális ügyintézést bonyolítani hogy kezeljék a problémádat. Csak hülye chatbotokkal tudsz beszélni, amik nem jók semmire.

2023. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11


Igen, addig jó, azaz az emberek 99.9%-ának örökké.


Aki illegáliskodik, meg devizákat skalpol, azt idővel letiltják, mert nem erre való. Én évek óta használom, milliókat tartok és váltok rajta, az egyik cégem is Revoluton bankol, szintén 10 milliókat tartok és váltok rajta vele ott. Soha nem volt semmi gond.


Egyáltalán nem csak chatbotokkal beszélgetsz ott. Szólsz, hogy emberrel szeretnél, és azonnal embert kapsz. Eddig kb 5-6x kellett customer service segítsége (talán 2x céges, 3-4x személyes accon), és minden alkalommal perceken belül emberrel beszéltem, aki értelmes információt tudott adni, vagy megoldotta a problémát. Amiket írsz, az tipikusan ilyen másodkézből szórt kamu, mert nem hiszem el hogy valaki ennyire mást tapasztal, mint a valóság.

2023. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Engem már egyszer beszopatott a Revolut, azóta hanyagolom.


Hívd meg a barátod, és xy feltételek teljesülése esetén kapsz 12.500Ft-ot.

Ok meghívtam, fél órával utána hogy elküldtem neki a meghívót és regisztrált már(!) kiírta, hogy a meghívott nem teljesítette a feltételeket, hogy jutalmat kaphassak. WTF??? Egyébként miután minden feltételt teljesített, még mindig ezt mutatta. Ok, súgó, írjon ő a robotnak, hogy teljesítette-e a feltételeket. A robot szerint teljesített minden feltételt. Én még sem kaptam pénzt, és azt írja, hogy nem teljesítette. Nagy ennyit a Revolutról. Nagy rakás fos.

2023. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!