Ajánlanátok bankot nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú évek után haza kellett jönnöm külföldről, így nincs itthoni bankszámla.

Tudnátok ajánlani melyik a jó?

Fizetés az valószínű fog rá érkezni, nem biztos még, azis lehet h kp-ba kapom (egy ideig)

Ne legyen drága havi díja

Az ugyfelszolgalat elérhető legyen és értelmes

Legyen normális netbankja

Az OTP kizárva mert úgy atvagtak mint meg soha. Szóval az szoba sem jöhet.

26 éves vagyok, hátha van valami "junior" kedvezmény valahol,

És az is fontos hogy külföldön is tudjam használni.

Tudtok ajánlani valamit ezekkel a "feltételekkel"?

Nektek milyen van? És milyen csomagban vagytok? Megvagytok vele elégedve?

Köszönöm a válaszokat! ☺️


2023. jan. 3. 23:07
 1/5 krwkco ***** válasza:
100%

Pl. a bankmonitor.hu-n válogathatsz a számlák között. Mindegyiknek van net-es kezelőfelülete és applikációja. Több helyen online is nyithatsz.

Az ügyfélszolgálat néha értelmes, néha nem. Aszerint hogy kit fogsz ke a telefonoskisasszonyok közül. Ha nem lesz átutalt fizetésed, az bonyolítja a dolgot.

2023. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az első 2-3 hónapban nem lesz fizetésem rajta, utána természetesen fog rá érkezni jövedelem.

Néztem ott is, de inkább saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2023. jan. 3. 23:28
 3/5 krwkco ***** válasza:
Nekem prémium számláim vannak. Kettő is, hogy egymás igényeit kielégítsék. Meg vagyok velük elégedve. Nem szoktam fizetni semmiért. De ha nincs pénzed a bankrendszerben, akkor nehezebb a dolog.
2023. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a cibbel meg vagyok elégedve (bár most éppen felbaszták az agyam, mert az állandó utalásokat csak a javas szarjukban lehet kezelni, amihez konkrétan nem rendelkezem eszközzel, ahol tudom futtatni az exet, a mobil meg internetbankban nem), de nekem prémium meg vállalkozói számláim vannak.

Kis bevételre ott a cib eco, de sose használtam.

2023. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az OTP-nél mivel basztak át, de pl az OTP Smart csomag az egyik legolcsóbb számla, ami létezik, az OTP ügyfélszolgálata jó, a netbank szintén (bár az új sajnos kicsit lassú).

De az igényeid alapján:

- CIB és Erste kizárva, mert vacak a netbank

- K&H meg eleve felejtős, mert a legnagyobb trágya az összes bank közül


Szóval, ha OTP nem, akkor talán Raiffeisen, de azt nem ismerem.

2023. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!