Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 400Ft-os utalás esetén mennyit...

400Ft-os utalás esetén mennyit vesz le a bank?

Figyelt kérdés
2022. dec. 11. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ melyik banktól utalsz melyiknek
2022. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Otp -ről
2022. dec. 11. 20:14
 3/11 A kérdező kommentje:

Tök mindegy

Össze vissza mind erdekel

2022. dec. 11. 20:15
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Az sem mindegy milyen számlád van.


Amúgy meg otp-ről otp-re minimális összeg normál utalással.

40- 50 Ft. körül van. A google, a számlatörténet, az otp chat, az ügyfélszolgálat a barátod

2022. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
A bankban kérdezd meg.
2022. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
CIB-es vagyok, nekem nem vesz le az utalásra. De ugye ez függ a banktól meg a csomagtól.
2022. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
A szamlacsomagodtol is függ. Plvasd el a bankod honlapján a kondíciós hirdetményt.
2022. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Mielőtt csomagot váltottam, 285Ft-ba került volna. Most (ugyanúgy OTP) 1Ft lenne.
2022. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező

Elgondolkodtatott a kérdésed, mert én sem tudom a saját bankom mennyit von le.

Megpróbáltam megtalálni, de nekem - OTP - az átutalásnál csak azt az összeget vonják le, nem többet.

Utána néztem jobban és a számlámnál amikor megkötöttük akkor havidíj lett meghatározva. Ezt mindenképpen levonják és a megadott darabszámig utána bármennyi átutalásom is van, az külön már nem kerül pénzbe.

A gyerekeimnek OTP Junior számlája van, erről a linkről meg tudod nyitni azt az oldalt ahol a díjtételek vannak. Ehhez hasonlót kell keresned a saját bankodnál a te számlacsomagodról.

[link]

A "A számlához kapcsolódó főbb díjtételekről a vonatkozó hirdetményben (0-14 év között, 14-24 év között) olvashatsz." sorban a "14-24 év között"-re kattintva az jött elő, hogy ": E-utalás 100.000 Ft - Korlátlan számú elektronikus úton kezdeményezett eseti és rendszeres átutalás összesen havi 100.000 Ft-ig 344 Ft/hó"

Ezen felül a bankon belül saját számlák között díjmentes, tehát ha én utalok a gyerekemnek erre a Junior számlájára az díjmentes.

Viszont már a Junior számlánál is ez van, hogy "OTPdirekt internetes(1), telefonos, valamint OTP InternetBank vagy OTP MobilBank szolgáltatáson(3),

továbbá azonnali forint átutalás az Önkiszolgáló Terminálon(4) keresztül" bankon belül és bankok között is "0,35% (min. 255 Ft/ max. 11.541 Ft)"

A végén még van magyarázó szöveg, de nem értek hozzá, nem akarom félremagyarázni.

Bár biztos kijavít majd aki jobban tudja, nekem az jött le belőle, hogy ha a teljes körű szolgáltatás van a számlán akkor nem kell külön fizetni az átutalásért bankon belül, ha nem, akkor ez a 255Ft.

Az OTP nem olcsó, más banknál lehet több vagy kevesebb.

Ahogy tanácsolták, ehhez hasonlóan próbáld megkeresni a saját számládnak a költségeit!

2022. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ersténél van vagy 5-6 különböző számlacsomag és mindnek más a költsége, az enyém pl. minimum 180Ft/utalás + 0,303%
2022. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!