Az OTP ATM-en meg lehet valahogy adni, hogy milyen címletben fizessen ki?

Figyelt kérdés
Ha például levennék 40ezret a számlámról, akkor ne négy darab tízezres címlettel fizessen ki, hanem nyolc darab ötezressel? Mivel semmit nem találtam, gondolom esélytelen, de azért megkérdeztem, hátha.

2022. dec. 10. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
2022. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.

Ha apróra van szükséged, akkor vegyél fel 37 vagy 39 ezer forintot... VAgy 43-at...

2022. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Erste automatáiból is vehetsz fel készpénzt, ott időtlen idők óta van címletmegadási lehetőség.

A többségben ez a háromféle címlet van: ezres, ötezres, húszezres; egyenként megadható, melyikből mennyit kérsz. Az ezresből is és az ötezresből is, egy alkalommal legfeljebb 10 db kérhető. (Ritkán a húszezres helyett tízezres van.)

Ha pl. 10-nél több ezrest szeretnél, akkor két egymásutáni készpénzfelvételre bontva is felveheted az összeget; ha ez a havi összes készpénzfelvételi akciód, akkor beleférsz az ingyenes felvételbe.

A 8 db ötezres kérhető egyetlen felvétel alkalmával is.

2022. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. És totál random, hogy mikor milyen címlet van benne. Van, hogy 10ezres, van, hogy 20ezres.

Én direkt olyan összegeket szoktam felvenni, hogy 29000 meg 39000 és akkor nem néz szúrós szemmel rám a zöldséges, amikor 3 paradicsomot húszezressel akarok fizetni.


#3: Igen, de míg OTP automatából minden második sarkon van egy, addig Erste automata elég ritka.


Mondjuk ha az OTP ATM-nél is meg tudnád határozni a címletet, akkor 10-e délután már csak 20 ezres volna benne, mert a sok suttyó felveszegetné az ezreseket 5000 forintonként.

2022. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!