Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoljak egy munkahelyről...

Mit gondoljak egy munkahelyről ha nettó 70-et is kp-ban kis címletben és hiányosan késve fizet ki?

Figyelt kérdés

Paraméterek részmunkaidő, bejelentett nem feketemeló, ezért nettó 70 a bér. Nem is rossz mert csak heti 2 napos 4 órás.

A bér kifizetése csúszik úgy kell szólni hogy már elmúlt hó 10 és jó lenne ha fizetnének. Erre több napos késéssel kapok kp-ben kis címletekben (1000-2000 ft-os is) egy marék összegyűrt papírpénzt és közlik mellé hogy „párezer hiányzik majd még kapod“. 67-et kaptam 70 helyett és ezt is csúszva.

Még nettó 70-et se voltak képesek időben és összegben helyesen kifizetni nekem.

Vélemények?


2020. márc. 13. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz jobb helyet, válts!
2020. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert a 70 ezért (heti 2 nap napi 4 óra) tök jó lenne így egyetem mellett ráadásul nem diákmeló hanem rendes bejelentett meló.


De ha így fizetnek ki akkor felejtős.

2020. márc. 13. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol ilyen bohóc melókkal?!

nem akarsz t9öbbet dolgozni?

2020. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyetem mellett szerinted mi fér bele? ez. heti 5 napos meló az nem.
2020. márc. 13. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Jo az egyetem mellett 2 nap 4 ora, ne viccelj mar.


Persze halal eges h igy fizetnek, DE be is vagy jelentve es tokeletesn jo egy diaknak egyetem melle.


A bejelentes otthon amugy is csoda.


Amig kifizetnek meg ha igy benan is sztem maradj.


Felnott emberkent, ha nem egyetemista lennek azt mondanam keress mast.


De igy jo az addig amig le nem diplomazol.

2020. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!