Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 18évesen felvettem egy hitelt...

18évesen felvettem egy hitelt a rokonok unszolására, nem fizettem vissza, tudok valamit tenni hogy ne koveteljek rajtam?

Figyelt kérdés

18 evesen a rokonok rabeszeltek egy hitelre, mondvan majd ok visszafizetik.

Csak nekem volt bejelentett munkam, fiatal voltam nem akartam nemet mondani, hittem a vallalkozasban amit inditani akartak.A vallalkozas bebukott , egy forintot nem fizettek , en pedig nem tudtam es nem is tudnam fizetni azota is kovetelik rajtam, mit tudnek tenni hogy esetleg elengedjek? 3m ft



2022. dec. 5. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2022. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Megegyezel h fizetsz reszketekben vagy csunyan inkasszaljak az összes szamlad vagy egyenesen letiltanak a beredbol.
2022. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
semmit
2022. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Sokat nem. Milyen nyoma van, hogy nekik adtad a pénzt? Írásos szerződés, emailek, hangfelvételek.. pereskedni megpróbálhatsz, de attól addig is fizetned kell és sok jóra nem számíthatsz.

Mégis milyen közeli rokonok voltak ezek?

2022. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
A rokonaid átvágtak, mint szart a palánkon. Sajnos ki kell fizetned a hitelt. Ez volt a tanulópénz. SOHA nem veszünk fel hitelt másnak.
2022. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Szép kis rokonság. Nekik nem volt melójuk, csórók voltak és kihasználták a naiv 18 évest. Fogadok eleve életképtelen volt a vállalkozás.


Sokat nem tehetsz, de ha van valami írásos nyoma, hogy a pénzt ők használták fel, akkor polgári úton beperelheted őket és hátha. De az tuti, hogy többé soha szóba nem állnék az ilyen rokonnal.

2022. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik bank adott egy 18 évesnek hitelt???
2022. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Óhhh hasonlóra engem is ráakartak venni.

Pár éve elhagyott a barátnőm egy másik pasi miatt.


Aztán az a pasi rám írt kis idő után,hogy az induló vállalkozasába, mindössze másfél millió forintért beszálhatok.


"Először a csajom,most a pénzem,hát a f@szom nem kéne?"

Szó szerint ezt írtam akkor neki.


Neked is valami hasonlót kellett volna le reagálnod,nem lennél most ilyen helyzetben.

2022. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem. ferjem is igy jart. egyetemista volt bevetel nelkul, de mivel az anyja es neveloapja mar feketelistas volt, nem tudtak mashogy internet-tevet elofizetni, csak a ferjem nevere... Persze nem fizettek, aztan mar a behajtotol jott level, 1 evig tudtuk reszletben kifizetni, szoval max ez lehet opcio, reszletfizetesre hajlanak. Utalom az ilyen csaladokat.
2022. dec. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!