Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars: Mi lett volna, ha...

Star Wars: Mi lett volna, ha Anakin visszakozik és nem öli meg Dooku grófot Palpatine unszolására sem?

Figyelt kérdés
Volt egy olyan kérdés itt az oldalon, hogy mi lett volna ha Dooku leleplezi Palpatinet amiért az elárulta őt, de ott az volt a válasz hogy az akkor nem jutott az eszébe a döbbenetettől. Ez teljesen logikus, viszont ha Anakin nem teszi meg valamiért (pl. győz a lelkiismerete, a jedi kódexben tanultak, esetleg Obi-Wan felébred és közbelép stb.) akkor utána biztos eszébe jut Dookunak leleplezni Palpatinet a jedik előtt és akkor mindennek vége. Hogy lett volna?

2017. júl. 5. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos volt Palpatine-nak B terve, mint mindig :D


Amúgy szerintem Palpatine van olyan erős hogy mindhármójukat legyőzze. Szóval szerintem ez lett volna: Obit és Dookut megöli, Anakint meg valahogy elkábítja. Aztán Sidiousként kiadja Greevousnek a visszavonulási parancsot

2017. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor szerintem az lett volna,hogy menekülés közben dilemma elé állítja anakint.

mert a vázolt esetben anakinnak vinnie kell obi-vant és valahogy sakkban kell tartania dookut és még palpatinra is figyelnie kell.

szerintem ez sok egybe.

úgyhogy vagy az lett volna,hogy palpi sunyiban kinyírja dookut ezzel "megmentve" anakint.

vagy "véletlenül" lemarad és anakinnak választania kell,hogy megy utána megmenteni,vagy hagyja veszni és viszi obi vant és vigyázza tovább dookut.

szóval egy ilyen lehetetlen helyzetben azt csinált volna palpi amit csak akar.

lazán megoldotta volna dooku likvidálását.


vagy ha nagyon bepipult volna akkor kinyírta volna anakint,majd dookut,végül obi vant.

2017. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Dooku mivel bizonyította volna ott helyben, hogy Palatine sith? Attól még hogy ő állítja, még Palpatine simán kibeszélte volna magát, főleg a manipulatív Anakin előtt
2017. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

,,vagy ha nagyon bepipult volna akkor kinyírta volna anakint,majd dookut,végül obi vant."


Csakhogy ez lehetetlen lenne, de amúgy a többivel egyetértek

2017. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3


Igen, és emlékezzünk arra is, hogy Dooku már egyszer meglebegtette ezt Obinak a második epizódban, akkor sem hitt neki Kenobi, Anakin miért hitt volna?

2017. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3


Ja, és gondolom a manipulatív helyett manipulálhatót akartál írni. :)

2017. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lett volna belőle Sith
2017. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!