Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez milyen "intertenes vásárlás...

Ez milyen "intertenes vásárlás" lehet?

Figyelt kérdés

Éjjel jött az értesítő, hogy "vásároltam" ezer forintért. Persze ez valami kamu dolog lehet, mert semmit nem vásároltam, ráadásul a megnevetés is és a vásárlás helye is elég fura. Dublini cím szerepel. Ez a név van a tranzakcióban: FACEBK *HDMFRHPH42

Ez mi lehet? Mi ilyenkor a teendő? Minden limitet levettem a minimális értékre, és tiltottam a külföldi használatot. Lehet ahhoz köze, hogy véletlen rákkantittam egy hirdetésre ahol felugrott egy ablak amit rögtön be is zártam? Az honnan szedhette ki az adatokat? Ismeretlen helyen nem adtam meg soha a bankkártya adataimat, és kétes oldalakon sem vásároltam.



2022. nov. 20. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hol jott az ertesito?
2022. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

facebookos vásárlás.


Kártya letilt, és írd meg fb supportnak, hogy ez történt. Kinyomozzák mi, tudják azt is hogy honnan és ki rendelt a kártyáddal. Pénzt is visszakaphatod.

2022. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!