Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jól csináltam az állampapír...

Jól csináltam az állampapír vásárlást, vagy valamit elrontottam?

Figyelt kérdés

Vásároltam 2029/J és 2027/B papírokat a mai napon, kártyás fizetéssel.


Levonta az összeget, de a 2027/B-nél a tranzakció státuszánál azt írja, hogy lezárt, míg a 2029/j-nél, hogy teljesült!


Miért van ez?


Bankkártyával fizettem, de nem tudom eldönteni, hogy van e még teendőm vele, vagy jó ez így?


2022. okt. 25. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha levonta a pénzed akkor biztosan sikerült. Neked jutott 2027/B.. nekem nem volt tegnap ezért inkább pmáp-ba tettem.
2022. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hol látni, hogy van-e 2027/b vagy nincs?

Nèzem már szombat óta és minden nap láttam, most vettem fél órája kb.


Akármelyik papírra rámegyek, ott van a vételi lehetőség.


Lehet, hogy nekem sem jutott, ezért van lezárt írva a státusznak?

2022. okt. 25. 13:34
 3/5 A kérdező kommentje:
A 2029/j-nél azt írja, hogy elszámolás alatt lévő értékpapír.
2022. okt. 25. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Az normális hogy azt írja ki hogy elszámolás alatt, 1-2 nap mire "elszámolódik", míg más papírok azonnal végrehajtódnak.
2022. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs akkor nem enged venni, de ez csak a legvégén derül ki, kiírja pirossal, hogy nem áll rendelkezésre annyi névérték. nekem tegnap 10e forintnyi se volt a 2027/B-ből, így nem vártam, hanem vettem 2029/J-t
2022. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!