Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Téged nem zavar hogy a bank...

Téged nem zavar hogy a bank akinek a kártyáját használod, kifizetetti veled azt hogy használod a saját pénzedet a minden napokban ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 05:57
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekel, én irányítok
Csak használom
Így van rendjén
Nem használok bankkártyát
10 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2022. nov. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Engem nagyon.
2022. nov. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
A szolgáltatásért fizetsz.
2022. nov. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

A kártyás fizetés ingyenes. A számlavezetési díj is ingyenes (ha megfelelő mennyiségű fizetés érkezik rá havonta). Az utalás ingyenes (otp tranzakciós csomag 250 ezer forintig havi 224 ft-os havidíjért). A bankkártyáért kell pár ezer forintot fizetni néhány évente.


Akkor miről beszélünk? Ennyire fillérb***ó vagy, hogy pár száz forintot nem akarsz fizetni azért, hogy biztonságba legyen a pénzed? Meg néhány évente pár ezer ft-ot a kártyáért, amivel ingyen fizethetsz és kényelmesen vásárolhatsz szinte bárhol?


Komolyan nem értem ezt a kérdést..

2022. nov. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Azért nem érted a kérdést, mert nem akarod . Azok a pár százasok évvégére 30000-ft lesz .

Akkor magyarán azért fizetnek, az ügyfelek hogy a bank vigyázz a pénzükre ? Még a technikai költségekre, mint terminálok, magyarán a banki terjeszkedést is az ügyfél állja ?

2022. nov. 7. 06:45
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
224*12=2688 Ez hol 30 ezer?
2022. nov. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Kártyahasználatról beszélek ! Napi szinten használja valaki a bankot, minek évvégén kártyahasználati díjat levonni mikor havonta megteszik ?

Egyéb költségről nem beszélsz, írsz !

2022. nov. 7. 06:53
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

Számlavezetési díjam 0/hó, havi 2 átutalásom ingyenes, amit legtöbbször ki se használok, kártyás fizetés ingyenes, egyedüli költségem a bankkártya éves díja, ami 3e/év.


Nekem belefér, végülis megőrzik a pénzem, szolgáltatást biztosítanak, hogy bárhol fizetni tudjak, probléma esetén segítenek, használható mobil alkalmazást fejlesztenek, és sok boltnál visszatéritik az összeg 3-20%-át.

2022. nov. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
#8: nekem is detto ugyanaz, csak annyi különbséggel, hogy nekem mindössze 2600 ft éves kártyadíjat kell fizetnem.
2022. nov. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom téged az nem zavar, hogy ezek a költségek nagyobb része a tranzakciós adóra és a banki különadókra megy, és mielőtt ezeket bevezették, volt egy rakás nullás szamlacsomag. De a banknak az anyukáját, a kormányt meg újra és újra meg fogod szavazni.
2022. nov. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!