Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül most 2 millió...

Mennyibe kerül most 2 millió forint felvétele saját számláról?

Figyelt kérdés
OTP-s

#OTP #kp felvétel díj
2022. szept. 26. 21:13
 1/8 krwkco ***** válasza:
100%

Az OTP-nél is sokféle számla van. Mindegyiknél a kondiciók dokumentumában vannak a díjak.

És attól is függ a költség, hogy milyen módon akarod felvenni.

2022. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Sokba.
2022. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Utald el az államkincstárba (ingyen), vegyél belőle jövő héten lejáró állampapírt (ingyen) és utána vedd fel valamelyik államkincstári fiókban a pénzt ingyen.


Én ingyen vettem fel márciusban 2,5 millió forintot az államkincstártól készpénzben.

2022. szept. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Számlacsomagtól függ, de ekkora összegnél még mindig valszleg a pénztári kifizetés lesz a legolcsóbb.


Mondjuk én inkább arra mennék, hogy ne kelljen felvenni. Pl. ingatlanvásárlás foglalóját is lehet utalni, csak meg kell beszélni az eladóval és az ügyvéddel.

2022. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krwkco ***** válasza:

"Utald el az államkincstárba (ingyen)".

Az államkincstárba utalás nem feltétlenül ingyenes, csak tranzakciósadó mentes. A banki díj a kondícióktól függ.

Viszont a kártyás vásárlásnak nincs költsége.

2022. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 évvel ezelőtt OTP fiókban 22.000. - Ft volt a felvételi költség, de mielőtt fel akarod venni, egy nappal előbb is be kell menni, jelezni a szándékot. Másnap lehet menni a pénzért.
2022. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. A kártyás vasárlásra gondoltam, igen.
2022. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos már a MÁK-nál sem ingyenes a felvétel 2022.07.01-től: 0,3%, max. 10000 Ft, ami még mindig barátibb, mint a banki díj.
2022. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!