Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most mitől lett hirtelen...

Most mitől lett hirtelen erősebb a forint?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

402 ft-os euró ártól és a 406ft-os dollár ártól erősebb a forint? xD

Majd ha 350 ft lesz akkor erősödött, ezek csak kisebb kilengések.

2022. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem újra 440 körül lesz, külföldön dolgozom.
2022. nov. 4. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Örülök, hogy neked ez ennyire pozitív, de nekünk akik magyarországon laknak és dolgoznak, nem.

De ha külföldön dolgozol mit érdekel téged a forint?

2022. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Én is aggódva figyelem innen Sopronból, jó lenne ha nem csökkenne tovább a fizum, mert így már csak havi szűk 900 ezer Ft nettó. Még jó, hogy van 13. meg 14. havi fizetés is, különben nem tudom mi lenne xd
2022. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted?

Elmegy vmi csicska munkára Ausztriában, ami pénzt kap ott abból nem lehetne megélni. Azt a pénzt viszont ide hozza Magyarországra elkölteni és veri magát milyen jó is az osztrák fizetés. Minél gyengébb a forint annál többre tudja váltani az euróját kb, az erősebb forint kevesebbet jelent váltáskor kb.

2022. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 krwkco ***** válasza:
39%

"Most mitől lett hirtelen erősebb a forint?"

Az erősödés okt 24-én kezdődött:

"Hungary's central bank unexpectedly raised its overnight collaterlised loan rate to 25% from 15.5% and launched a new one-day deposit facility with an 18% interest rate on Friday to stabilise the forint after falls to successive record lows.

The bank also said it was ready to intervene using every instrument in its monetary policy toolkit to ensure market stability, prompting a rally in the forint."

2022. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os. Kíváncsi vagyok meddig tartható ez. Kb januárig tippelem. 5-ös és ezzel mi bajod van? Takarító vagyok, de az ittenihez képest nagyon jól keresek. (kb mint egy középvezető Mo-on) Felelősségem kb 0. Debárki megcsinálhatja ezt, aki levezet napi 50 km-t.
2022. nov. 4. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
#7 Én nem csinálhatom ezt, mert hozzám a legközelebbi határ 100km-re van...
2022. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én se Sopronban születtem. Bár tiniként sok soproni ászokot ittam, de nem hinném, h ez most számít.
2022. nov. 4. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!