Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut működése dióhéjban?

Revolut működése dióhéjban?

Figyelt kérdés
Miért kedvezőbb mint egy Mo.-on működő bank? Hogyan működik?

2022. okt. 28. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A teljesség igénye nélkül, de én az alábbiak miatt szeretem, használom:


- nem tartok rajta sok pénzt csak amennyire aktuálisan szükségem van = biztonságérzetet ad


- van egyszer használatos virtuális kártya online vásárlásokhoz


- jól átlátható, monitorozható (Erstés vagyok, nekem a revo felülete, kezelhetősége jobban tetszik)


- rengeteg opció van a fizetésekhez, pl én rendszeresen a Wallet-on keresztül fizetek (óra, teló) így a fizikai kártyát letilthatom, de tiltható még az online fizetés is például


- van benne széf ahova elrakja az aprót fizetés után. Valaki szerint ez hülyeség, én szeretem, havi szinten ezreket "megtakarítok" vele


- könnyen mozgatható a pénzem devizában, díj nélkül a havi kereteig (hétköznap), például nekem van széfem dollárban is


- nyilván nem ez a megfelelő felület erre, de lehet rajta kriptózni, tőzsdézni. Kezdőknek megfelelő, szerintem

2022. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én második bankszámlának használom. A legnagyobb előnye, hogy az alapcsomag ingyenes, nincsenek fix díjak. Jó árfolyamon lehet devizát váltani, van olcsó értékpapírszámla minimális díjakkal, lehet venni részvényeket, kriptókat, aranyat-ezüstöt. Pár kattintással tudod tiltani és aktiválni a fizikai vagy virtuális kártyád. Én leginkább netes fizetésekre szoktam használni, mindig csak a fizetés idejére oldom fel a kártyákat. A hátránya hogy csak online ügyfélszolgálat van angolul, bár nekem nem okozott gondot a használata. Hallottam olyan sztorikat, hogy egyeseknek a leglehetetlenebb időpontokban felfüggesztették a számláját, és csak akkor oldották fel ha beküldtek mindenféle igazolást a pénzük forrásáról. Bár velem ilyen még nem fordult elő, de azért nem indulnék neki a nagyvilágnak kizárólag egy revolut kártyára hagyatkozva.
2022. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!